Влад Дорошенко рекомендує цей магазин

Купив: Samsung UE55TU8000UXUA

Все отлично, оперативно и качественно, спасибо.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Влад Дорошенко, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Николай Сазонов рекомендує цей магазин
6 серпня 2021

Купив: Фитнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5 Black (BHR4215GL), Замовлення №725292

Быстрая отправка товара. Браслет соответствует описанию, работает и будем надеятся, что проработает долго. Дочь довольна. Спасибо магазину за работу! успехов!
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Николай Сазонов, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Михаил Беконин рекомендує цей магазин
6 серпня 2021

Купив: Мобільний телефон (бабусефон) Sigma mobile Comfort 50 HIT Red, Замовлення №726019

Рекомендую всем ! Сработали на отлично !
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Михаил Беконин, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Dmitriy Solovey рекомендує цей магазин
5 серпня 2021

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 6 Black (BHR4951GL, BHR4955CN)

Магазин запропонував кращу ціну на ринку. Часи забирав з точки продажу біля М. Дарниця Все працює! Гарантію оформили разом з покупкою! Головне, теща щаслива! ;)
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Dmitriy Solovey, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
David Garret рекомендує цей магазин
5 серпня 2021

Купив: Мобільний телефон (бабусефон) Xiaomi Redmi Note 9 4/128GB Onyx Black NFC, Замовлення №722264

Отличный магазин цена самая низкая доставка быстрая точка выдачи в центре одессы греческая 3/4 удобно и приветливая девушка продавец консультант спасибо!
Відповідь представника «Nofelet.ua»
David Garret, дякуємо за відгук! Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!
FurhP рекомендує цей магазин

Купив: Nokia 5310 2020 DualSim White/Red, Замовлення №725558

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказ пришёл быстро и был упакован хорошо. Рекомендую.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
FurhP, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Олексій Жакун рекомендує цей магазин

Купив: Мобільний телефон (бабусефон) OPPO A74 4/128GB Midnight Blue

Все ОК. Задоволений покупкою.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Олексій Жакун, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Сергей Верниволя рекомендує цей магазин

Купив: Телефон, Замовлення №721790

Обслуживание отличное.от заказа до получения прошло два дня.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Сергей Верниволя, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Шило Александр рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5 Black (BHR4215GL, BHR4236CN), Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 6 Black (BHR4951GL, BHR4955CN), Замовлення №722431

Товар отвечает заявленому и цене.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Шило Александр, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Владимир Стародубцев рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Купив: Мобільний телефон (бабусефон) Xiaomi Mi 11 Lite 5G 8/128GB Truffle Black, Замовлення №722480

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару

Спасибо большое, все понравилось
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Владимир Стародубцев, дякуємо за відгук! Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!