uchdep uchdep рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTS 2 Midnight Black, Замовлення №722607

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, видача товару на складі

Найкращі ціни та широкий вибір асортименту
Відповідь представника «Nofelet.ua»
uchdep uchdep, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
SERGIV54 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон самсунг а52

СПАСИБО за оперативность, телефоном доволен.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
SERGIV54, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Smokey рекомендує цей магазин
3 серпня 2021

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Mi Smart Band 6 Black (BHR4951GL, BHR4955CN)

Отличный магазин с низкими ценами.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Smokey, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Владимир Белый рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон ZTE Blade A7 2020 3/64GB Gradient, Замовлення №722018

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Заказывал телефон в телефонном режиме без корзины. В наличии моей модели не было, но пообещали на завтра. На следующий день пришла sms-ка, что телефон ожидает меня в точке выдачи. В магазине телефон проверили - все в порядке. Оплатил банковской картой. С Нофелетом приятно работать. Всем удачи. Владимир.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Владимир Белый, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
alex_bo рекомендує цей магазин
2 серпня 2021

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTS 2 Midnight Black, Смарт-годинник Amazfit T-Rex Pro Desert Grey, Замовлення №721437

Товар соответствовал указанному на сайте. Информирование по товару полное и своевременное. Важный плюс - на точке выдачи можно расчитаться картой. Очень доволен работой с магазином. Магазину процветания и всяческого благополучия!
Відповідь представника «Nofelet.ua»
alex_bo, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Константин Капитанов рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 6/128GB Phantom Black

Відповідь представника «Nofelet.ua»
Константин Капитанов, дякуємо за відгук! Ми врахуємо всі зауваження та виправимо їх найближчим часом! Дякую, що допомагаєте нам ставати кращими для клієнтів. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Денис Ромкин рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 8/256GB Phantom Black, Замовлення №721600

Все быстро и качественно
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Денис Ромкин, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Edward Skar рекомендує цей магазин
1 серпня 2021

Купив: ZTE Blade L8 1/16GB Blue (UA-UCRF), Замовлення № 721603

Все прошло ок! Не много затруднил поиск пункта выдачи.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Edward Skar, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Юрий Белецкий рекомендує цей магазин
1 серпня 2021

Купив: смартфон TP-Link Neffos X20 Pro, Замовлення №627902

Відповідь представника «Nofelet.ua»
Юрий Белецкий, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
евгений макаренко рекомендує цей магазин
30 липня 2021

Купив: Poco f3 mi band 6, Замовлення №720932

Всем доволен на данный момент
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Евгений Макаренко, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)