Дима Гончарук рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Вентиляторний модуль 19 \'\', 1U, два вентилятора., Замовлення №61056

Чудовий магазин та кваліфіковані співробітники )
Рашид Сабіров рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Серверный шкаф 12U, EServer 600х600х637 стекло, Замовлення №60317

Отличный магазин , пользуюсь уже не первый раз. Менеджеры знают свое дело
Alex Komar рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Стійка EServer Серверная стойка 16U 400 Lite (ES-16U400BL), Замовлення №60501

Брав стійку під акумулятор pylontech, все встало ідеально.
Юрій Калінчук рекомендує цей магазин

Купив: Плинт 10 парний, Плинт 10-ти парний, Замовлення №60457

Дуже крутий магазин, відправляють вчасно і навіть швидше. Допомагають військовим Товар гарної якості. Купував багато разів і завжди все на високому рівні
Олег рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Блок розеток 220в 19 1U 8 розеток з вимикачем без кабелю, 220В, алюмінієвий корпус, чорний (WT-2261A, Нижня серверна полиця 400 мм, в стійки Lite, Патч-панель 19, Серверна стійка CSV 8U 400мм Lite (8U400BL), Замовлення №59949

Періодично купую тут обладнання для серверних ... поки усе було чудово ... хороший сервіс, якісний товар, помірні ціни - загалом співрацею задоволений ... чудовий партнер )
Serj Golovko рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Кабель волоконно-оптический Ютекс ОКП(с1,0)ЛТ-02 диэлектрический, Натяжной анкерный зажим Клин Н24, Замовлення №60787

Мережеве обладнання на любий смак, швидке обслуговування, все сподобалось. Товарні чеки на видаткові накладні отримав, все гаразд. Рекомендую EServer!
Сергій Kverb рекомендує цей магазин

Купив: Набір інструментів WT-4107 для роботи з витою парою, Замовлення №61036

Магазин класний. Тематичний Вибір будь-якого мережевого товару. Оперативно зв'язалися зі мною і відправии товар
LyudmylaM рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Блок живлення Greatwall Flex 1U 300W (PW GW-EPS1U300WB) ( 10073) , Замовлення №60677

Taras Shevchuk рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Кронштейн крепления DIN-рейки 19, Замовлення №60998

Рекомендую цей магазин, відправили на наступний день, товар якісний! Дякую
Женя Рябий рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Кабель вита пара OK-Net UTP кат.5е КПВ-ВП (350) 4* 2* 0,51, 1м, Конектор прохідного типу 6 кат. RJ45 UTP, EServer, Патч-панель 19, Замовлення №60822

Приїхав товар цілий, відповідає опису , зв'язалися швидко