Владимир Авдеев рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Блок розеток 220в 19 1U 8 розеток с выключателем без кабеля, 220В, алюминиевый корпус, черный, Консольная полка 250мм 1U 19, Шкаф 9U, EServer 600х350х503 (Ш*Г*В), стекло, черный, Замовлення №62039

Дуже вчастно и швидко все оформили і доставили
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Завжди раді Вас бачити в EServer! :)
Юлия Бойчук рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Кабель живлення Cablexpert CEE 7/16 - C7 1,8m (PC-184/2), Замовлення №61760

Дуже дякую магазину, швидко зв'язалися для уточнення даних, відправка швидка. Магазин Eserver рекомендую
Відповідь представника «EServer.ua»
Щиро вдячні за відгук. Раді, що Вам сподобалась співпраця з EServer.
Михаил Гордиенко рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Оптический адаптер типа AD-SC/APC duplex, Замовлення №61366

Iod рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Інструмент для монтажу квадратних гайок у реки 19, Замовлення №62050

Все прийшло швидко, питань відносно якості товару не маю.
Yaroslav Ostapchuk рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Keenetic Sprinter (KN-3710), Замовлення №61797

Швидко та зручно, доступні всі форми оплати, та всі способи доставки.
Мар'яна рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Муфта з\'єднувальна для труби D16мм, ПВХ, чорна Kopos, Замовлення №61856

Оперативна обробка замовлення та доставка. Компетентний менеджер.
Anebroz рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Розетка 2 порти екранована RJ45 STP біла 5E, Замовлення №61880

Дуже швидко відправили, як я і вказувал при замовленні мені не телефонували) Товар повністю відповідає опису і гарний по якості
vit1979 рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Бандажна стрічка 201-10х0,7, 50м нержавіюча сталь, у пластиковій касеті, Замовлення №61940

efir рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Абонентський термінал FoxGate ONU G2001R, Замовлення №61716

Купляв джпон термінал у цьому магазині, ціна на момент покупки була однією з найнижчих. Приємний сервіс, усе відправили у належний час. Товаром задоволений.
AlexxxS8 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Кабель вита пара OK-Net UTP кат.5е КПВ-ВП (350) 4* 2* 0,51, 1м, Замовлення №61904

Чудовий сервіс, чудова якість, швидко, доброзичливий менеджер