Pavlo Didun рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: блок живлення Cisco IP Phone Power transformer для 8800 phone series (CP-PWR-CUBE-4=), Замовлення №61409

Коментар: Швидка відповідь на пошту, наявність, відвантаження товару, можливість оплати накладеним платежем, фіскальний чек.
Валерий Борисенко рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Точка доступа (мини) MikroTik mAP (RBmAP2nD), Замовлення № 61351

Дуже швидко відправили, та проконсультували, яке живлення підтримує дана модель. Все підійшло та працює. Вже не перший раз купую у цьому магазині. Рекомендую.
Евгений «Jekx» Соколец рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Оптична патч-панель ODF EServer 1U-24 19, Замовлення №61294

Рекомендую данный магазин, оперативно перезвонили, выставили счет и через пару часов забрал заказ.
Алёна Плис рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Инструмент для обжимки RJ-45, Коннектор RJ45 UTP 5е кат. 8Р8С 50 мкм (100шт), Замовлення №61368

Все пришло швидко. Дякую за сервіс
Stanislav Filippov рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Монтажна шафа настінна CSV Серверный настенный шкаф 6U 580 (658-А-ШН), Замовлення №61281

Замовляв серверний шкаф, та периферію до нього, магазин рекомендую, все надіслали у термін який обговорювали, якість товару на високому рівні
Віктор Федорченко рекомендує цей магазин

Купив: Инструмент для обжима кабеля RJ-45/RJ-12, Замовлення №60342

Денис Олійник рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Кабель оптический соединительный (патч корд) SC-SC из кабеля FTTH (сталь) 50м , Замовлення №61260

відправили в той самий день все швидко і якісно задоволений
Vlad Stochny рекомендує цей магазин

Купив: Шнур оптичний з\'єднувальний (патч корд) SC - SC 10м, Замовлення №61225

Иван Бабич рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Індикатор-тестер AC/DC 12-250В прямий шліц 3мм, Замовлення №60954

Дякую за співпрацю, будемо рекомендувати цей интернет-магазин, іншим покупцям.
POSTAL рекомендує цей магазин
8 січня 2024