AlexxxS8 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Кабель вита пара OK-Net UTP кат.5е КПВ-ВП (350) 4* 2* 0,51, 1м, Замовлення №61904

Чудовий сервіс, чудова якість, швидко, доброзичливий менеджер
Бадекін Ігор рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Вентилятор до шаф на підшипниках 120х120х38мм Sunon (DP200A2123XBT), Замовлення №61712

Sergey Semenchuk рекомендує цей магазин

Купив: Коннектор проходного типа 6 кат. RJ45 UTP, EServer, Замовлення №61773

Супер швидка доставка, якісний товар, все на вищому рівні!
Инна Горовая рекомендує цей магазин

5 лютого 2024

Купив: Коннектор RJ45 UTP 6 кат. 8P8C 50 мкм со вставкой, Замовлення №61345

khmelovskyi рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Монтажна шафа настінна CSV Серверный шкаф монтажный 9U 580 (958-А-ШН), Замовлення №61684

Товар був у наявності, швидко звязались і відправили в той же день, все добре упаковано, рекомендую
Rostyslav Panasiuk рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Лоток сітчастий, Замовлення №61640

Сервіс на найвищому рівні!!! Плюс дуже порадували плюшки та скидки для військових. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Andrii_V рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Блок розеток 220в 19 1U 8 розеток с выключателем без кабеля, 220В, алюминиевый корпус, черный, Кабель витая пара КПпВонг-HFЭ-ВПЭ (600) 4*2*0,56 (F/FTP-cat.7 LSOH), 305 м, Монтажна шафа настінна EServer Серверная стойка 16U 400-750 Lite (ES-16U750BL), Замовлення №61564

Замовляв кабель виту пару, серверну стійку та деякі комплектуючі до неї. Товари швидко відправили. Магазин рекомендую! Буду і надалі тут купувати.
Volodymyr Kushnir рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Заглушка та патчкорди для серверної шафи, Замовлення №61057

Замовляв патчкорди та інший інвентар для серверної шафи. все оперативно та зручно! дякую і рекомендую!
budvsv рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Wi-Fi маршрутизатор Keenetic Giant (KN-2610), Замовлення №61630

EServer для мене зручна платформа. Магазин працює бездоганно. Технічна підтримка чудова. Огляд новинок та технологій від Сергія EServer глибокі, змістовні та викладені на доступній для розуміння мові. Дякую за роботу.