20 листопада 2014

Покупал чехол для планшета Asus Phone Pad 7. Пообщавшись с менеджером Евгенией, четко получил ответы на все вопросы, описание товара итд. Отправил деньги прямо на карту, все чесно и прозрачно! Через день чехол был у меня в руках. Спасибо магазину за хорошую организацию схемы- пообщался, заказал, получил! Отдельный Респект менеджеру Евгении, так держать! СЛАВА УКРАЇНІ !!
Відповідь представника «Pocket Store»
Большое спасибо за Ваш отзыв!!!
Владимир Курганов не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 листопада 2014

Сделал заказ на сайте, получил смс, один раз смог дозвонится до девушки, сказала, что как только товар прийдет в точку получения (магазин в ТЦ Dream town) мне сообщат... жду уже 2 недели, никто не звонит, не пишет, звоню по рабочим номерам- трубку никто не берет Пока на хотлайне не написал жалобу никто не шевелился Перезвонили, извинились, сообщили что товар можно ехать забирать, сделали большую скидку
Відповідь представника «Pocket Store»
Спасибо за критику, это был для нас урок....
20 жовтня 2014

Дуже сподобався цей магазин. Швидка доставка, чохол що замовляла прийшов у магазин поблизу мене, я прийшла подивилась на нього , після чого оплатила , по тій ціні , що на сайті. Доставка безкоштовна. Товар в живу такий як і на фото.
Відповідь представника «Pocket Store»
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені якістю нашого обслуговування!
16 вересня 2014

Замовляла собі Чехол-накладка пластик/TPU CDN iOptic MACRO для iPhone 5/5S Light Brown/White. Покупкою дуже задоволена, оригінальний дизайн, гарно захищає від подряпин та пошкоджень при падінні+ прикольна фішка для камери, яка дозволяє робити оригінальні знімки. Загалом товар на всі 100% виправдовує свою ціну. З замовленням та доставкою теж ніяких проблем - все швидко та зручно.
Відповідь представника «Pocket Store»
Тетяна, нам дуже приємно, що Ви залишили свій відгук про нас! Нам надзвичайно приємно, що Ви залишились задоволені якістю обслуговування нашого персоналу та співробітників наших партнерів!
12 вересня 2014

Сайт сподобався! Гарно все викладено, можна без проблем знайти потрібну річ, все доступно написано, товар відповідає опису і фотографіям. Оперативна доставка. Дуже зручно зроблена система замовлення, купляла чохол на HTC, доставка здійснювалася в магазин, приїхала, поміряла, сподобалось, купила. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Pocket Store»
Юлія, ми дуже вдячні за Ваш відгук! Ваша думка важлива для нас!