Anton Konstantinovich не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 липня 2023

Купив: Каркасний басейн Intex 28200 - 4, 305 х 76 см (2 006 л/год, тент, підстилка) Головне Характеристики , Замовлення №1688716047

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Maksym Alexandrovich не рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: LerMen Дозатор химии для бассейна | Голубой / Белый, Замовлення №1689670190

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Категорически не рекомендую Вам покупать что либо в этом магазине, телефонов для связи нет на письма в почте не отвечают заменить товар или вернуть деньги с большими усилиями будете ждать месяц. Такое впечатление что там работает один человек он же бухгалтер он же менеджер по заявкам он же отправками занимается! Не всегда низкая означает высокое сервисное обслуживание клиентов!
Vadim Shalimov рекомендує цей магазин

Купив: Басейн каркасний Intex 28272, Замовлення №1689271970

Супер, швидко та якісно
Andrew рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Щітка Intex 11446, Замовлення №1689184675

Найбільший вибір запчастин та аксесуарів, опрацювання замовлення без зайвих дзвінків, швидка відправка. Наявність особистого кабінету - зручно зберігати улюблені товари та відстежувати доставку. Неможливість оплатити онлайн без комісії через якусь платіжну систему - це невеликий мінус.
Алла Будимирова рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Басейн надувний інтекс+плотик для малюка, Замовлення №№1688644173

Купила басейн надувний дорослий ф2,65 + надувний басейн для малюка з дахом+надувний плотик з дахом для малюка. Дуже задоволена якістю товарів, а також обслуговуванням.
Алёна Синкевич не рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: Надувной бассейн Intex 28101, 183 х 51 см, Замовлення №1688626959

Басейн повністю розкрили вдома, і не надуваючи його, побачили поріз чи прокол. Телефонів щоб подзвонити немає. Тільки спілкуватися через чат бот. І оформляти заявку через гугл диск де фото не грузиться. Не рекомендую нікому цей мсгазин!
9066552 не рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Дитячий надувний басейн Intex 57470-3 «Акваріум» зі знімним навісом, жовтий, 157 х 157 х 122 (24) см, Замовлення №1687352469

Магазин не рекомендую. Басейн та накриття спускає рівно через 30 хвилин. Магазин на телефоні дзвінки не відповідає.
Сергій Паламарчук рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Пісочний насос , Bestway Песочный фильтр насос 58515 ( 2 006 л/час), Замовлення №1687385839

Все добре. Товар прийшов вчасно. Дякую.
Элла Тарвердиева рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Inpool 33004-1, Intex28205, Замовлення №1687011905

Дякуємо,за каркасний бассейн та тент товари рризодили у назначенний термін,менеджер луже приємна. Магазин POOL.UA. рекомендую.
Евгения рекомендує цей магазин
22 червня 2023