Маша Безбах рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Набір для ремонту басейну , Замовлення №№1686837208

Александр Васильевич не рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Диван надувной

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Заказали диван надувной,открыли ,накачали,оказался меньше на 10 смс, возвращать деньги не хотят. Скрины все поделал ,чеки оставил , разговор записан, принципиально подам иск .
Александр Грива не рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: ісочний фільтПр насос Bestway 58515, Замовлення №1626768398

Не сподобалося: сервісна підтримка

Куплений фільтр перестав працювати. Дозвонитись продавцю неможливо. Технічної підтримки ніякої немає. Чат-мессенжер жахливий. Викинуті на вітер 5000 грн. Магазин не раджу нікому.
Відповідь представника «Pool.ua»
Доброго дня. Для розв'язання даної проблеми - Вам потрібно заповнити заявку на підтримку. Заяви обробляються всі оперативно! https://www.intexpool.ua/guaranty/
Антон не рекомендує цей магазин
19 червня 2022

Купив: Intex 28272-4. Басейн, накриття, підстилки, фільтр-насос, ремонтний комплект, набір хімії для догляд, Замовлення №1626742791

Не сподобалося: сервісна підтримка

Під час першого набору води помітив мікро-протікання. Написав у чаті підтримки. Чекати відповіді треба 3 дні. Дуже неприємні враження, покупкою не задоволений. Побачимо, як відреагують. Напишу тут після завершення всього.
Відповідь представника «Pool.ua»
Доброго дня. Вами був обраний варіант вирішення - рем набір. Ми відправили його за наш кошт 22.06.22
Stanislaw Zajaczkowski не рекомендує цей магазин
13 червня 2022

Купив: Дитячий надувний басейн Intex 56494-3 «Колесо», 229 х 56 см з кульками 10 шт, тентом, підстилкою, на

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Pool.ua»
Доброго дня. На жаль виробник змінив тип дна в цій моделі. По кольору видно, що у Вас на фото і на фото на сайті басейни абсолютно однакового кольору. З питання ціни, не зрозуміло, Ви хотіли купити за дорожчою ціною? Питання характеристик вирішене 23.06.22, ви обрали варіант грошової компенсації.
Доброго дня.Ні неправда.кольори різні.У вас на сайті на фото ліворуч басейн має більше кольорів там і фіолетовий і зелений і рожевий жовтий а той що ви прислали має три кольори жовтий помаранчевий і рожевий добре подивіться на фото або на товар яким торгуєте ви ж повинні знати чим торгуєте і що відправляєте людям.Фото я робив не для того щоб кольори показати а дно чи воно теж по вашому таке як у вас на сайті?А що не зрозуміло з питання ціни, до чого тут ціна ви змінили ціну і опис де вказали нарешті справжню інформацію про запропонований виріб після того коли я з вами звязався і пояснив ситуцію що товар не то що я замовляв.Я хотів купити басейн з саме з надувним дном а що отримав?А Ви мені про кольори.Скажу вам що до компенсації.Я витратив 2000 на товар який не відповідає товару який хотів придбати.Зробив помилку оплативши хоча перевірити можливості я всеодно немав бо розпакований назад неприймаєте ви зробили помилку відправили не той товар і відкупились 100 грн. як ви вважеєте це справедлива компенсація 2000 проти 100 грн.? Аще скажу вам що насправді 100 грн я неотримав а прийшло 99.50 аж смішно) відсотки за те що гроші на картку скинули теж за мій рахунок))) Ви вважаєте що насправді питання правильно *вирішене*?Нехай оцінять люди і роблять висновки чи варто звязуватись з таким магазином як ваш чи приберегти гроші і нерви і пошукати достойних продавців...Працюйте по чесному і тоді ніяких зауважень до вас небуде.Бажаю всього доброго..
20 серпня 2022 Відповісти
Vitalii Vitrenko не рекомендує цей магазин
8 квітня 2022

Купив: Надувний матрац Intex 64765, 152 х 203 х 25 см, із двома подушками, насосом. Двомісний, Замовлення №1626720702

Продали бракованный матрас та відмовились повертати гроші чи робити обмін.
Відповідь представника «Pool.ua»
Доброго дня. Вам було надано відповідь на електронну пошту з варіантами вирішення проблеми - 8.04.22 10:22. Відповіді ми так і не отримали.
Олександр Волошин не рекомендує цей магазин
6 лютого 2022

Купив: матрац надувний, Замовлення № 1626712124

Відповідь представника «Pool.ua»
Доброго дня. Нам дуже прикро, що у Вас склалося погане враження від покупки в нашому магазині. На жаль, не всі менеджери займаються тех підтримкою і питаннями гарантії, тому вас направили до відповідального менеджера. Ситуація вирішена на Вашу користь, і ми повернули кошти в повному розмірі.
andrew.perfiliev не рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: bestway octopus bouncer, Замовлення №1626710258

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовили дитині (1.8 року) батутбасейн надули поставили в будинку дитина пострибала один день і він почав спускати. Детальніше оглянули і натрапили на дві тріщини по швам. Звязався з підтримкою ( яка активно відписувала коли не пройшло 14 днів після покупки). Як тільки 14 дній пройшло тишина.
Відповідь представника «Pool.ua»
Доброго дня. Вам було надано відповідь по зверненню і 2 варіанти розв'язання цієї проблеми, але зворотного зв'язку від вас так і не отримали!
Александр Дидык не рекомендує цей магазин
3 серпня 2021

Купив: Ручной переносной водный пылесос со встроенным аккумулятором Ni-MH Intex 28620 для очистки дна бассе, Замовлення №1625821834

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Pool.ua»
Доброго дня. Ціна могла змінитися, але сайт не встиг її замінити. Якби Ви звернулися до нас зразу і надали скрін ціни - товар відвантажити б по старій ціні. На рахунок консультацій і інших питань, в нас діє чат підтримки, де є технічний відділ, який може Вас проконсультувати. Посилання на чат intexpool.ua/chat
HotlineUser81458278 не рекомендує цей магазин
2 серпня 2021

Купив: хомут пластиковый 32 мм, код товара 11489, Замовлення №1626693263

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Вместо пластиковых хомутов 8 шт по 49 грн прислали металлические по 25 грн . Телефоны отключены на viber. и messenger не отвечают. Судя по отзывам на сайте intex pool это не первый случай обмана клиентов и полного отсутствия реакции на обращения и жалобы
Відповідь представника «Pool.ua»
Добрый день. Обратитесь к нам в чат, для обмена или возврата товара intexpool.ua/chat
IntexPool лжёт мне так и не удалось с ними связаться
27 серпня 2021 Відповісти