Иван Цымбал не рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station (9374107), Геймпад Sony DualSense Midnight Black (9827696), Замовлення №3879

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Товар в наличии , цена соответствует доставка быстрая но есть одно но ))) Гарантийный талон это фантик . Купил дополнительный контроллер dual sense через месяц использования начали глючить стики l3 и r3 достаточно распространенная проблема . Позвонил по номеру телефона указанному на гарантийном талоне и оказалось что гарантия не распространяется на джойстики ))) тогда не понятно зачем указывать в описании товара гарантия год и выдавать гарантийный талон .
Vlad T не рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame F9 (RVS5-WH0)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

dmitry.e рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: електрична плита Gorenje GECS5C70XA, Замовлення №№ 3213

Придбав електричну плиту Gorenje GECS5C70XA. Тут була вказана гарантія 2 роки, по факту же вона 1 рік, другий рік можна докупити у магазина за 10% вартості товару. Все інше норм.
Олександр Бацуца рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB God of War Ragnarok Bundle, Замовлення №3193

Після оформлення замовлення на сайті, менеджер зв'язався дуже швидко та було узгоджено дату й час доставки. Також по ходу проговорення замовлення, дозамовив ще один товар також за дуже гарною ціною. Товаром і сервісом задоволений, сміливо можу радити іншим потенційним покупцям.
Olga Dekalo рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №0300

Дуже задоволена комунікацією з менеджером, всі питання оперативно вирішені, деталі обговорені. Доставка вчасно! Приємно мати справу з професіоналами в своїй справі. Дякую.
Александр Жеребцов рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, Замовлення №0276

Чудовий магазин, все зробили швидко. Рекомендую!
Shnick рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Вбудовуваємий духова шафа Whirlpool AKZ9 6240 NB, Замовлення №0275

Усе добре. Задоволений усім. Дуже охотно спілкуються, передзвонюють. Товар відповідає заявленню. Якщо є якісь проблеми, наприклад з доставкою, чесно про це говорять і допомагають знайти компроміс.
martyniuchka не рекомендує цей магазин
7 січня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №замовлення підтвердили в

Vyacheslav Kalinichenko не рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Хотів купити: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Очень очень стремная организация, проверить товар отказались, ссылаясь на то что холодно и техника может сломается, компромиссных решений по проверке не предоставили, пункта выдачи не существует, печать на чек не ставят, вы должны понимать что действуете исключительно на свой страх и риск .
Andrey Turyanskiy рекомендує цей магазин
21 листопада 2022