Den0010 рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Купив: Гра Gran Turismo 7 PS4

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Чудовий магазин, дуже швидко позвонили, уточнили все, ціна найменша на хотлайн, що теж порадувало, єдине що, що трохи прибита упаковка диску була, але за таку ціну то не страшно, та й диск цілий, все ок. Рекомендую цей магазин.
vvv не рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Baseus Bipow Digital Display Powerbank 15W 30000mAh Black (PPDML-K01), Замовлення №4972

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Светлана Чижова рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Power Bank Baseus 15w 30000mAh

Все дуже оперативно від замовлення до отримання. Товар якісний. Пішли на зустріч в одному питанні (це говорить про довіру та піклування про інших). Рекомендую продавця BT-praice та команду менеджерів. Особливо Романа.
jekawer рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Духовий шкаф, варочна, витяжка

Дякую магазину і менеджеру Роману за допомогу в виборі, швидку доставку і приємну ціну Рекомендую і буду звертатись!
Івко Олександр рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Bosch PIF651FC1E, Замовлення №2681

Магазином задоволений. Гарна ціна, проконсольтували, швидко відправили.
Ruth рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: плита Gorenje EIT 6355 XPD, Замовлення №3823

Оформила замовлення ввечорі в суботу. Відповіли у понеділок. Доставка уже в четвер. Все вчасно, привітні менеджер і працівники доставки. Допомогли розпакувати для перевірки. Прилад - без браку.
Дмитро Чернявский рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: Gorenie it 640 bsc

Дуже задоволені магазином та продавцем. Допомогли підібрати товар та гарно обслуговували. Щиро РЕКОМЕНДУЮ, швидка відправка,гарантія та якісний товар Все було на висоті
sn20 рекомендує цей магазин
19 серпня 2022

Купив: Холод Whirpool

Приятно, что цены демократичные. У некоторых продавцов цена на этот же товар была более 40 000 грн. Я купил менее 29 000 грн. Сумасшедшая разница. Спасибо, что возите встроенные холодильныки большой ширины. 69 см (а не стандартные 59 см) что не сильно то и найдеш сейчас, во время войны.
Олена Куца рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: Варочна поверхя Bosch PIE 611 BB1

Гарний магазин. Вчасно привезли товар у вихідний день ( на моє прохання). Ціну тримали заявлену, незалежно від "скачків" долара (не так як в інших магазинах). Дякую.
Gruzin не рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: Samsung MS23F301TAS, Замовлення №2811

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка