Морфи Моджо не рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: Gigabyte GV-N2060D6-6GD, Замовлення №34181

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не отвечают на заказ. Никому не рекомендую.
xtmp не рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Коммутатор Smart Gigabit Ethernet PoE TP-Link TL-SG108PE, Замовлення №33558

Сподобалося: оформлення замовлення

Такая же ситуация как у Максима, 2 комментариями ниже. Заказал товар, на сайте отобразилась надпись «ожидайте SMS c подтверждением заявки». В течение дня со мной никто не связался — не было ни SMS, ни звонков. Когда я вечером перезвонил сам, оказалось, что товара нет в наличии. Не рекомендую.
Pavel Vanagel не рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Хотів купити: Аккумуляторная батарея Merlion GP12140F2 (12В, 14Ач), Замовлення №33485

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Сделал заказ. Никто не перезванивает! Набирал несколько раз. Целый час ждал, чтоб услышать, что цена товара на 35% больше заявленной! На сайте при этом информацию не меняют!
Максим не рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Хотів купити: Фильтр питания REAL-EL RS-6 EXTRA 1.8m черный UAH, Замовлення №33279

Аліна Бубнова рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Купив: SFP 100 RJ-45 1.25G

Дякую за швидку доставку і швидке офрмлення покупки. Наступного разу тільки до вас.
Roma Svidenko не рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Хотів купити: MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM, Замовлення №2

Если цените своё время, обходите данный магазин стороной. Я понимаю, что накладки/пересорт и логистические проблемы могут быть у всех, но вынудили меня тратить дополнительное время на размещение комментария - неделю . я выписывал подотчетные деньги, но остался без оборудования, на которое рассчитывал. Благо заказали 2 позиции в других местах.
Даник Маркевич рекомендує цей магазин
11 листопада 2021

Купив: PoE инжектор UTP7201GE-PSE30

Кур'єрська доставка працює дуже швидко. Мені інжектор був потрібен дуже терміново і вже за годину він був у мене.
VitaliyHTC не рекомендує цей магазин
10 листопада 2021

Хотів купити: Мережевий фільтр APC Essential SurgeArrest (PM1W-RS), Замовлення №33077

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Замовив обмежувач перенапруги APC PM1W-RS. 2 дні і тишина, ні дзвінка, ні SMS, ні повідомлень. Тільки на електронній пошті лист Заказ №33077 оформлен. Ожидайте SMS c подтверждением заявки. Спасибо за обращение в comtrade.ua. Ну і дякую Comtrade за сервіс... ????
Ира Мельник рекомендує цей магазин
9 листопада 2021

Купив: GSM VoIP шлюз HyberTone GoIP 1

Спасибо за продуктивное сотрудничество!
Ростислав Чип рекомендує цей магазин
1 листопада 2021

Купив: Коммутатор Linksys LGS124

Коммутатор Linksys LGS124 був у наявності. Відправку зробили в день покупки. Все перевірив, все працює.