Юлія Терещенко рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Оптический кабель Corning (002E5Z-32125E2G)

быстро получила кабель на нп, без повреждений и сломов, рабочий
Nicksan рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Сетевое хранилище QNAP TS-431K

Все ответственно организовано, сайт сделан очень удобно. Что-то покупать тут одно удовольствие. Качеству товара нет сомнения, все документы на месте.
Vanyka1245 рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: IP-телефон Panasonic KX-HDV130 Black (KX-HDV130RUB), Замовлення №021221-37

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

IP-телефон был в наличии, быстро отправили. Посылка пришла целая, как и ее содержимое.
Дарья МартыненкоRT рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Медиаконвертер TP-LINK TL-FC311A-2

Оформили тут бригадой довольно большую покупку. В чек вошли 8 медиаконвертера по 4 шт каждого вида. Несмотря на такой довольно большой заказа, его на с собрали быстро. Пока ответственный ехал на точку самовыдачи, все уже успели подготовить. С магазином сотрудничаем не впервые, поэтому в качестве и организованности были заранее уверены.
Solnuwko09 рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: PoE коммутатор Mikrotik CRS318-16P-2S+OUT

PoE коммутатор Mikrotik CRS318-16P-2S+OUT был на складе магазина и его предложили сразу же забрать. На точке выдачи стоит приветливый молодой человек, который показывает и пакует товар. Коммутатор проверил, он рабочий.
Евгений Наумов рекомендує цей магазин
18 січня 2022

Купив: Шкаф коммутационный настенный Evromedia WMNC-10-6U

продавец честный, шкаф хорошего качества, отправка оперативная.
Andrew Shtern не рекомендує цей магазин
17 січня 2022

Хотів купити: Powerline-адаптер TP-Link TL-PA4010KIT

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Після оформлення замовлення чекав майже 2 години, але ніхто зі мною не зв'язався. Зателефонував сам, тільки щоб дізнатися що товару насправді немає в наявності.
Відповідь представника «Комтрейд»
доброго дня! вкажіть номер вашого замовлення
Яке це зараз має значення? Товар придбано у іншому магазині, де наявність на веб сайті відповідає наявності на складі, і де для підтвердження заказу не треба чекати годинами або намагатися зв'язатись власноруч. Але ось, будь ласка: №35107
19 січня 2022 Відповісти
Представник магазину «Комтрейд»
доброго дня! Ви замовили о 12:07. Подзвонили о 13:30. Тобто пройшло 1 година 23 хвилини. Так, інколи ми просто не встигаємо передзвонювати відразу після отримання замовлення. Але ми робимо все, щоб покращити роботу і всі клієнти були задоволенні. Вибачаємось за незручності
19 січня 2022 Відповісти
Zak Preston не рекомендує цей магазин
6 січня 2022

Хотів купити: Сетевой фильтр 4хSchuko ІР44 с защитой. выключателем 3G1.5 3 м черный 2E Accessories 2E-U04ESPM3, Замовлення №34815

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Заказал сетевой фильтр, но ни через день, ни через два доставки совершено не было. Позвонил уточнить -- оказывается, "база не подгрузилась, такое бывает". Интересно, у них часто бывает, что товара нет в наличии и цена неверная?
Vic не рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Хотів купити: PoE інжектор Cisco AIR-PWRINJ5, Замовлення №34260

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна не актуальна, в описі товару не вказано що це що він був у використанні
xeops не рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Товар выставлен на продажу по заниженной цене, но при заказе сообщают, что его нет в наличии «подвязался под другой артикул» и т.д. и т.п.. Замену не предлагают, просто нет и всё.