Roman рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Philips Sonicare ExpertClean 7300 HX9601/03, Електрична зубна щітка Philips Sonicare ExpertClean 7300 HX9601/03, Замовлення №812022664

Все ОК. Замовлення доставили вже через 3 дні, відправляли зі Львову. Ціни були найдешевші на ринку. Можна в них купувати.
Natalia Frank не рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Escentric Molecules Escentric 02 Туалетная вода унисекс 30 мл, Замовлення №811936486

На дне бутылочки туплетной воды, вот такая беда, затерто что… на коробке все цифры, которые я нашла не пробиваются ни на одном из сайтов.
Олександр Мельник не рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Сертифікат на 8 березня, Замовлення №R082204764

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Aleksandra Grey не рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Хотів купити: dior addict lip

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Покупатель не рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Електрична зубна щітка Oral-B MD 20 Professional Care OxyJet, Замовлення №811498678

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Я рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: rexona maximum protiction clean scent, Gillette Endurance Cool Wave гелевий антиперспірант 70 мл, LUX Freesia & Tea Tree Oil очисне тверде мило 90 гр, LUX Bird of Paradise & Roseship Oil очисне тверде мило 90 гр, Замовлення №811806180

14 лютого зробила замовлення, 21 лютого вже забрали. Все добре.
Otziv Ot не рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Бандаж для похудения термоактивный, Body Line Thermoactive Slimming Leggings Refill термоактивний бандаж зменшує прояви целюліту, Замовлення №Замовлення 811724520

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару

Опис не відповідає тому, що вам надішлють. Написано бандаж, а в дійсності тільки рідина для цього бандажу. Цього ніде не зазначено. А також надіслали прострочені крем колістар. Я була у них дуже частим клієнтом, але це вже перебор, написали, що я сама винна що заказала рефіл. Шановні рефіл- це заміна, вона може бути різною в тому числі і бандаж з рідиною. Але на сайті мабуть спеціально вводять в оману споживачів
Iryna Malon не рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Купив: In the mood for Oad, Juliette Has a Gun In The Mood For Oud Парфюмированная вода унисекс 75 мл, Замовлення №811649905

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Жахлива підтримка, жахлива якість парфумів
Andrei Shapovalov не рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Хотів купити: Kenzo L'Eau Kenzo Туалетная вода для женщин 50 мл

Сделал заказ 23.12.2022, на данный момент 29.12.2022 моя посылка якобы передана в службу доставки, но в нашей стране ее еще нет. Я не понимаю людей которые пишут быстрая доставка, как она может быть быстрой если я жду свой заказ уже 6 дней а посылки даже нет в стране??? Я отслеживал свой заказ, но там два раза менялась дата доставки. Если вы хотите получить свой заказ в течении пяти дней, то вам точно не сюда!!!
Юля Ярмолюк рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Chi inf, Замовлення №811535047

Добрий день,27.11 зробила замовлення 811535047 06.12.2022 отримала замовлення. Так як на НП не було електропостачання я не змогла якісно перевірити посилку і плівку з ящика якою була обгорнута коробка я не зняла,а лише розпакувала верх коробки у відділенні. Прийшовши додому, я розгорнула повністю посилку і побачила,що коробка пошкоджена і не вистачає 2 сиворітки CHI Silk infusion по 15 мл. Прошу розібратися з даною ситуацією. Все зафіксувала на фото.