Мак не рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: Loccitane маска, Замовлення №811123455

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Виктор Боринец не рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Хотів купити: Braun Series 7 Combipack 73S, Braun Series Clean & Renew, Braun Series 5/6/7 Cleansing Brush

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Tatiana Fedoniuk не рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: Шампунь+бальзам, Замовлення №811055520

Сподобалося: наявність

На сайте заказала шампунь и бальзам на сумму 2080 грн. При оплате через интернет сняло с карточки 2289 грн. Тут же набрала поддержку и спросила, что за прикол. Ответили, что это какая-то их комиссия, я тогда сказала сделать отмену. Через неделю после 2 писем вернули только 2080, снова позвонила в службу поддержки и спросила, где ещё 200 грн. Ответили не вернут и бросили трубку. Это не магазин! Цены на товары другие, деньги не возвращают, ещё и хамят!! Никогда ничего там не заказывайте!
alena.dulya не рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

ВК не рекомендує цей магазин
29 січня 2022

Хотів купити: Насадка на дитячу зубну щітку Philips

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Ціна на сайті продавця вища за ціну на Хотлайні.
Баджо рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: ARMANI Eau d'Aromes Туалетная вода 100 мл, Замовлення №810774494

Xardal не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 вересня 2021

Хотів купити: ClarinsJoli Rouge, Замовлення №810670452

Ansi не рекомендує цей магазин
15 червня 2021

Купив: Краска можерель, Замовлення №Cv888718192CZ

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Сделала заказ,предупредив,что нужна краска в новом варианте,а не старая версия,. Сумма заказа была озвучена 440грв.Краска пришла не та,вместо 440,взяли 470.Курьер отказал в возврате,Это ваши проблемы.В результате доставили не то,и взяли за доставку,хотя говорили,что неделя бесплатных поставок.Сплошная ложь.
Irina Balbashova рекомендує цей магазин
3 червня 2021

Купив: VERSACE Man Eau Fraiche Туалетная вода 100 мл, Cerruti Image Туалетная вода для женщин 75 мл

Всё супер! Я очень довольна покупкой! Парфюм оригинальный. Доставка быстрая. Без каких-либо нареканий. Всё хорошо упаковано. Доставлено аккуратно. Спасибо большое!
Анима Расклады не рекомендує цей магазин
7 травня 2021

Купив: Collistar Special Perfect Tan After Sun Fluid Soothing Refreshing заспокійливе молочко для тіла після засмаги , Замовлення №810420912

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка