oxeni рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Хотів купити: La Roche-Posay Iso-Urea MD бальзам для тіла для лікування псоріазу 100 мл

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Широчайший ассортимент, здесь нахожу очень редкие и малораспространенные товары. Советую.
Крушельникова рекомендує цей магазин
10 березня 2021

Хотів купити: Babaria Tropical Sun захисне молочко для засмаги SPF 30 100 мл

Сподобалося: асортимент

Супер! Очень понравился
Наталья Ярошенко рекомендує цей магазин
23 листопада 2020

Замовлення від 14.11.20 доставили 23.11.20, сайт зручний в користуванні, ціни адекватні, менеджера люб'язні. Буду користуватися ще!
olena rayska не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2020

Купив: Смартфон Prestigio Grace B7 LTE Black (PSP7572DUOBLACK)

Не читається батч код
Sotova Karina не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2020

Купив: Elisabeth Arden 5th Avenue Royale, Замовлення №810042544

Уже 3 недели ни товара, ни денег! Удаляют уже второй раз негативный отзыв!!! 800 грн уже выбросила!
Helenavoevoda не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2020

Купив: Montale Pure Love парфумована вода уні секс 100мл, Замовлення №810109180

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Ирина Лукича рекомендує цей магазин
11 вересня 2020

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Touch Master не рекомендує цей магазин
16 червня 2020

Купив: nasomatto black afgano, Замовлення №810040727

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

заказал пробник 12.06.20,никто не связался,перезвонил сам,сказали что заказ отгрузили,вся дальнейшая информация будет поступать на номер телефона.16.06.20 заказа до сих пор нет
Irenesha рекомендує цей магазин
14 лютого 2020

Купив: Lipikar Gel Lavant

Отличный магазин. Широкий асортимент по очень хорошим ценам. Доставка, учитывая откуда едет товар, быстрая.
el_mankito рекомендує цей магазин
13 лютого 2020

Купив: Bioderma S?bium Gel Moussant, Замовлення №8935065

Единственный недостаток — срок доставки 4-7 рабочих дней (хотя мне доставили за 5 календарных). Но об этом сразу предупреждают. В остальном, сочетание самой низкой из найденных мной цен, и отсутствия прочих проблем, оставило меня довольным выбором магазина. Спасибо!