Володимир Ільницький рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Осушувач повітря WetAir WAD-A10L, Замовлення №94299

Все чудово. Оплатив, на наступний день відправили! Наклейку з осушувач зручно знімати феном, після цього залишки клею що лишився на осушувачі - протерти розчинником.
Алёна Пушкарь рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Осушувач повітря WetAir WAD-A10L, Замовлення №92674

Дякую за товар. Відразу в роботі, за 2 години майже 1 літр води, повітря змінилось . Раджу цього продавця. Швидко доставили.
Дмитрий Козопас рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Відпарювач Philips 7000 Series STH7060/80, Замовлення №89217

Мені все сподобалось! Я прискіпливий, але тут все було добре від початку і до кінця!! Хороший магазин!!
Надія Глебена рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE501134, Замовлення №89223

Дякую магазину за оперативність опрацювання, за товар і найнижчу ціну. Успіхів і задоволених клієнтів!!!
Валерия Александрович рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi ECAM 23.260.B, Замовлення №87720

Зробила замовлення вперше в цьому магазині і не пожалкувала, якість обслуговування на висоті, ціна приємно здивувала , на інших сайтах набагато дорожче ) буду рекомендувати цей магазин
Ігор Назар рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Rowenta X-PLORER Serie 50 RR7375WH, Замовлення №20450729043915

Фіскального чеку небуло , нажаль забули покласти гарантію но того ж дня виправили і відправили мені за свій рахунок я приємно здивований , менеджер приємний..
Таня Гаврилова рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Мікрохвильовка Gorenje MO17E1W, Замовлення № №87035

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Вже вдруге купую в цьому магазині. Мікрохвильовка дуже не дорога, маленька, акуратна, як я і хотіла. Дякую, рекомедую цього продавця
Almeks рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Електром\'ясорубка та блендер, Електром'ясорубка Bosch MFW3640A, Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7045X, Замовлення №32168

Татьяна Спасская рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка DEX DPC-60, Замовлення №130538

Мультиварку, яку планувала купити, не було в наявності. Порекомендували іншу. Замовила мультиварку-скороварку DEX DPC-60. Мультиварка прийшла пошкодженою. Всі питання вирішились, отримала нову мультиварку. Спілкувалась з Ігорем, дуже дякую
Yevhen рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN36NL306, Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN36NL306, Замовлення №87480

Товар відповідає наявності та ціні, офiцiйно iмпортований ТОВ «БСХ Побутова Техніка» та має офіційну гарантію