miha3010 рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Сушка WetAir WFD-K650S, Сушка WetAir WFD-K700BSS, Замовлення №i31612

Менеджер зв'язався через 30 сек !!!. Респект. Обговорили деталі покупки. Якість обслуговування на високому рівні. Всім рекомендую даний магазин.
CreatLabs рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Електросушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K1000S, Замовлення №86037

Магазин відправив + я забрав= якісний сервіс, так як і має бути. Ціна була найнижча на хотлайні, ще й безкоштовна доставка, ще й наложка новою поштою з перекидали на карту після огляду і теж нуль розтрат вийшло. Я однозначно купуватиму тут щось наступне, коли тре буде)
s_gray17 рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Стерилізатор для зубних щіток Oclean UVC S1 White, Замовлення №86021

Вдячний магазину. Отримав оригінальний товар за найнижчою ціною на платформі. Магазину бажаю лише успіхів і процвітання! - молодці! Дякую! Магазин буду рекомендувати друзям і знайомим
Владислав Урбанський рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція BRIDNA 300W 280Wh (SGR-PPS300-2), Замовлення №І30558

Продавець допомоіг із вибором станції, будемо тестувати, ергономіка чудова, якість теж.
Артем Str рекомендує цей магазин

Купив: Електрочайник, Замовлення №85008

Все бистро і чітко дякую
Veronika Mazurka рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite XL GC760D30, Замовлення №It30606T

Отправили в Харьков быстро, нужен был гриль как раз на подарок, все проверили на почте и подарили в тот же вечер, пока его рассматривали, сами задумались о таком приобретение, так что будем обращаться
Елена Попелюх рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Холодильник Samsung RB34T600FSA/UA, Замовлення №84223

Дуже гарна організація роботи менеджерів,все було виконано вчасно,ціна найнижча серед усіх других магазинів,відповідальність,чесність-це дуже радує.Бажаю Вам терпіння з клієнтами,щоб Ваша фірма працювала і розквітала,дуже вдячна за якісні товари і гарний настрій.Холодильник працює відмінно
OrestNaim рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Bosch BBS711ANM, Замовлення №It85624B

Чудовий пилосос за свої кошти, а магазину дякую за швидку відправку, гарні ціни та ставлення до клієнта
OPERATOR_555 не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max

Товару немає в наявності, але чомусь ціна на нього оновлюється ніби товар таки є. Також на сайті вперто не оновлюється статус про наявність навіть після переписки в телеграмі.
Відповідь представника «АйТіФрі»
Добрий день. Просимо Вас для вияснення ситуації повідомити деталі Вашого замовлення (деталі замовлення, час контакту з менеджером та дані менеджера, з яким Ви спілкувались і т.д.).
24 травня 2023 Відповісти
І...?
7 червня 2023 Відповісти
Так і не зрозумів, навіщо витрачати час клієнта на з'ясування обставин, якщо потім жодного зворотнього зв'язку і вирішення. Є підозра, що тільки заради того, щоби видалити відгук, якщо раптом людина не захоче витрачати на це час. Дуже сумно.
23 червня 2023 Відповісти
mike_tk рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: набір сковорідок Tefal Ingenio XL Intense (L1509273), Замовлення №84205

Найкраща ціна на хотлайн, дякую.