Egor Vixno рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Духовка електрична Bosch HBJ558YS0Q, Замовлення №It889057

Надіслали товар згідно по даті, дуже задоволені роботою менеджерів
Татьяна Витюк рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Start ECAM 220.20.W, Замовлення №81731

Дякую менеджеру магазину за вічливість та бажанні в вирішені питання.У мене був товар з заводським браком, але магазин і його постачальник спрацювали злагодженно і вирішили питання з заміною товару дуже швидко.Дякую !
Klim Grinchenko рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Мультиварка Tefal RK321A34, Замовлення №I29918T

Доставили курьером на следующий день, хотели лично потрогать и открыть у себя дома, описание и цены соответствуют написанному, однозначно брать
Шабала Карина рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Духовка електрична Bosch HBJ558YB0Q, Замовлення №29381

Купила духовку з доставкою пошти кур'єром додому. Гарна духовка. Магазином задоволена.
Руслан добрый рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF80/UA, Замовлення №I29857G

Лично приехали и забрали товар, все целое и в упаковке, менеджер ответил на все вопросы по товару, рекомендуем
Тронко Ліля рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB, Замовлення №82721

Подзвонила ввечері та заказала щоб привезли по місту. Все швидко оформили і вранці вже привезли. Дякую за швидкість і ціну.
Just Julie рекомендує цей магазин

Купив: Відпарювач Philips STE3150/20, Замовлення №It89362p

Дякуємо за швидку доставку, ціна актуальна, товар працює як потрібно)
Alexsei Yakovenko рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN39VL316, Замовлення №It8233K

Выгодная цена и быстрая доставку в одесскую область, сам холодильник отличный, всех устраивает и очень довольны, магазину спасибо
Sten Kuku рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Bosch BGS05A225, Замовлення №82369

Замовляв пилосос, ціна супер, відправка, дилери все дуже гарно. Рекомендую.
Andriy drl рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Bosch WTX87M90UA, Посудомийна машина Bosch SMV4HVX00K, Замовлення №I29459

Купив посудомийну машину BOSCH SMV4HVX00K та сушильну машину Bosch WTX87M90UA. Товар прийшов вчасно у заводській упаковці. Чек та гарантійні талони видали. Ціна найкраща на час пошуку. Спілкування з представником магазину приємне. Itfree рекомендую.