Ульяна Несинова рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Тепловентилятор Cecotec , Замовлення №ТТ000553930

Швидко, якісно та професійно. Вже не вперше і сподіваюсь не в останнє. Дякую магазину та його співробітникам!
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Ульяна, що ви є нашим постійним клієнтом. Звертайтесь ще!
Ирина Штыкова рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Вытяжка ELEYUS GEMINI 1200 LED 52 BL, Замовлення №552153

Рекомендую магазин. Якісне обслуговування, швидка відправка. Допомогли вирішити питання з обміном товару.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дяруємо, Ірина, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Lika рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: PowerPro Compact Безмешковый пылесос FC9334/09, Замовлення №552926

Пилососом задоволена! Компактний, легкий, зручний у роботі! Турбощітка взагалі супер! Особлива подяка продавцю Юлії, за професіоналізм та терпіння!
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, що відмітили роботу нашого менеджера Юлії. Звертайтесь ще!
Randy Light рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Philips FC9334/09, Замовлення №551931

Чудовий магазин все дуже швидко оформили і доставили порохотяг того ж дня. Дуже приємний менеджер, за це окремі 5 зірок, рекомендую данний магазин
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Nataly Sedova рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Indesit BTW A51052, Замовлення №550609

Хочу подякувати Уляні, консультату. Усе вирішилося дуже просто, максимально комфортно. Вона дійсно попиклувалася про мене. Шланг до пралки був не тієї дліни, усе владнали. Я у приємному шоці, що люди дійсно потурбувався щоб мене на 100 відсотків все влаштувало! Дякую щиро.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Наталя, що відзначили турботу та професіоналізм нашого менеджера Уляни. Звертайтесь ще!
Світлана Легензова рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Indesit LI6 S1E W, Замовлення №546296

На днях купила батькам холодильник Indesit. Обрала повну передплату щоб зекономити на переводі грошей через Нову пошту. Відправили навіть раніше, ніж попереджали,про що інформували через смс. Прийшов без ушкоджень,в заводському пакуванні, всі документи в комплекті, все заявлене в оголошенні відповідає і в наявності. Ніяких претензій принаймні дотепер. Магазин рекомендую, все чесно.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Світлана, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Сергій Володимирович рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Пральна машина Електролюкс EW 6S 327, Замовлення №545192

Замовив пральну машину Електролюкс, менеджер підказав усі характеристики і домовилися про доставку. За 1 годину зателефонувала доставка і два богатирі з посмішкою доставили на 7 поверх товар. Допомогли з розпаковкою, обстежили, видали гарантію та накладні і чеки. Працюю давно з цим магазином, рекомендую його за професіоналізм. Вибір товару завжди на висоті, ціною особливо радують у час війни.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Сергій, що ви є нашим постійним клієнтом, і що рекомендуєте нас іншим. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
Катерина Харківська рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Прально-сушильна машина Whirlpool FFWDB 864349 BV UA, Пральна машина автоматична Whirlpool FFWDB 864349 BV, Замовлення № 541387

Декалька днів назад купили прально-сушильну машину. Обслуговуванням дуже задоволені, менеджер допомогла вибрати та порекомендувала, яку краще обрати. Також порадувала ціна, бо трішки дешевше, ніж в інших магазинах. Замовляли доставкою, яка також порадувала своєю швидкістю, привезли на початку дня, ввічливі хлопці все занесли навіть на кухню. Покупкою в магазині задоволені
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Катерина, що поділилися своїм досвідом покупки в нашому магазині. Звертайтесь ще!
Оксана81 рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Пральна машина Єлектролюкс, Замовлення №ТТ000541063

Дякую магазину за відмінний сервіс та якісний товар! Окремо хочу відмітити бездоганну роботу менеджера та вправність хлопців з доставки! Товар був доставлений навіть раніше обіцяного терміну. Рекомендую!!
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Оксана, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Євгеній_w рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Мобільний кондиціонер Beko BP209H, Замовлення №531201

Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!