trohimliss рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Купив: Varta 6CT-105

В 14.30 замовив, о 18.00 - забрав. Ціна відповідала заявленій. Акумулятор свіжий (21 рік). Рекомендую.
Volodymyr Pavlichenko рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Купив: Аккумулятор автомобильный Bosch 6СТ-70 S3 (S30 080) Подробнее: https://xn--80acdlqi8bge.com/p144886, Замовлення №174421006

Рекомендую магазин! Допомогли в діагностиці мого АКБ, який уже був не готовий до цієї зими... Я прийняв рішення здати свій акумулятор в замін знижки на новий акумулятор. Хлопці допомогли замінити акумулятор прямо на місці. Щиро дякую за вашу роботу!
Відповідь представника «АКБ сервіс»
Дякуємо за відгук! Завжди раді допомогти. З повагою, АКБ сервіс.
Тарас Віжевський рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Акумулятор Істок 140

Все організовано на високому професійному рівні. Від замовлення до отримання товару
Artem Sauliak рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Автомобільний акумулятор A-mega 6СТ-100 Аз

Відповідь представника «АКБ сервіс»
Дякуємо за детальний відгук! З повагою, АКБ сервіс.
Alexsandros Mac рекомендує цей магазин
10 листопада 2021

Купив: Аккумулятор автомобильный Varta 6СТ-70 BLUE dynamic (E23), Замовлення №172424922

Самая низкая цена. Работают в субботу. Подъехал прямо под магазин. Мне помогли снять старый аккумулятор и поставить новый. Приняли старый аккумулятор. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «АКБ сервіс»
Спасибо за отзыв! С уважением, АКБ сервис.
юрий упк рекомендує цей магазин
7 листопада 2021

Купив: АКБ WESTA 6СТ-63(1)

Відмінно! Домовились, під'їхав, купив.
Витя Лошак рекомендує цей магазин
30 жовтня 2021

Купив: Аккумулятор автомобильный Varta 6СТ-74 BLUE dynamic (E12)

Рекомендую магазин кваліфіковані фахівці твором задоволений
Anton Kalinin рекомендує цей магазин
27 вересня 2021

Купив: Автомобільний акумулятор VOLTHOR 6СТ-60 АзЕ Asia Ultra

Предложили замену c Topla на Volthor. Купили бу аккумулятор по цене 4 гривны за 1 Ач
Сергей Лоенко рекомендує цей магазин
21 серпня 2021

Купив: Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-105 Silver Dynamic AGM H15 (605901095)

Все хорошо, благодарю!
Семён Шеремет рекомендує цей магазин
16 серпня 2021

Купив: Аккумулятор автомобильный Westa 6СТ-78 АзE EFB Start Stop

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

На сервисе сделали бесплатную диагностику, помогли с выбором. Низкие цены.