Комар Вова рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №276856730

Купував зарядну станцію на сайті з доставкою в Одеську обл. Товар був під замовлення, по строках все виконано чітко. Особлива подяка консультанту за детальне пояснення, як цією штукою користуватися.
Киселева Ира рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505815, Замовлення №276856003

Не перша моя купівля у магазині. Продавець має свої переваги, швидко реагує на замовлення, надає чудову консультацію і гарно ставиться до кожного клієнта. Також в магазині своєчасна доставка і надійне укомплектування.
Таланов Кирилл рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Electrolux EW2T5261P, Замовлення №276855992

Відмінний магазин, товар повністю відповідає заявленому, професійний персонал, доступні ціни. Я замовляв пральну машину, доставили вчасно як і обіцяли, машинка працює на 10/10 Рекомендую!
Лиза Бычкова рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Pro (RLS6L), Замовлення №276855843

Доставка виконана у терміни, що були обговорені заздалегідь. Я замовляла робот-пилосос, товар був добре запакований зовні, і коробка в ідеальному стані дійшла до мене. Магазин рекомендую.
Сакаль Соломия рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Бігова доріжка електрична Xiaomi Kingsmith Walkingpad Treadmill R2 Black, Замовлення №276855184

Швидко зв‘язалися, надали консультацію та допомогли з вибором. Очікувала товар не довго, все у межі оговореного часу. Дякую за професійне обслуговування!
Славинский Гена рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Beko HTV8712XW, Замовлення №276855077

Покупка упакована дуже акуратно, товар відповідав моїм очікуванням. Дружина у захваті від нової стиралки) Якість сервісу на висоті!
Michin R. рекомендує цей магазин

Купив: Масажер для ніг Beurer FM 90, Замовлення №276854387

Магазин справив приємне враження. Персонал ввічливий. Видно, що люди на своєму місці. Допомогли налаштувати все. Дякую!
Юдова Варя рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор LG 43UQ751C, Замовлення №276854300

Вже колись купувала тут, вирішила знов звернутись тепер за телевізором, питань до сервісу не виникло, все швидко, максимально інформативно, дуже клієнтоорієнтовані продавці!
ВойткоМаксим рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE55CU8002, Замовлення №276854125

Все добре. Ніяких проблем не виникло. Гарна ціна, швидка доставка, товар відповідає опису.
Серебрякова Ю. рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15, Замовлення №276854014

Замовлення відправили в той же день, наступного дня отримала на НП. Повністю задоволена якістю товару і обслуговуванням. Раджу відповідального продавця!