Optimist_9 рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Автомобільний акумулятор 6CT-45 АзЕ Asia 545 155 033 Blue Dynamic, Замовлення №202631

Замовив акумулятор та зарядний пристрій AMiO 6V/12V DBC-02. Зв'язалися в той же день, надіслали новою поштой кур'єром, хоча на сайті була опція лише до відділення. Все добре, ціна була найнижча, акумулятор виробництва липня цього року. Магазином задоволений
Lion0202 рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Bosch 6СТ-60 S4 Silver (S40 240, Замовлення №1234555

Замовив аккамулятор в телефонному режимі, через годину вже забрав в зручному для мене магазині. Надали гарантію 24 місяці. Олата безготівкова, що дуже зручно. Аккамулятор 2022 року виробництва, свіженький. Брав такий самий, тому що він прослужив мені 9 років. Рекомендую магазин. Тут була найнижча ціна.
Цей прослужить 3 роки і це тому, що на бензиновий, на дизелі за 1 рік помре.
19 лютого 2023 Відповісти
Alexandr Aladyin не рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Хотів купити: WESTA 6CT-100 А3 АзЕ standard

Замовив на сайті. Було в наявності. Прийшов смс код підтвердження. Написали, що зі мною зв'яжуться. Пройшла доба. Дзвоню, питаю, що і як. Кажуть Ви ж обрали самовивіз з магазину дзвоню туди. Там кажуть у нас такого нема, дзвоніть туди де замовляли ми магазин а не сайт. І так по кругу. Доречі, товар досі в наявності. Не раджу АТЛ для інтернет замовлень.
FiremindSpam не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Хотів купити: Аккумулятор

Сподобалося: оформлення замовлення

PSL не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Хотів купити: DETA 6CT-77Ah Senator 3, Замовлення №183906

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Vashkiv Alexandr не рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Скребок рукавица LA 250302, Замовлення №170778

У мене не вистачає слів, якщо магазин не закриють, то скоро він збанкрутує. Історія довга, тому не буду розписувати, хто має лишній час, гроші та ще здорові нерви може спробувати їх випробувати!
xiders не рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Хотів купити: Varta Blue Dynamic EFB Start-Stop 6CT-65Ah ASIA ASIA N65 650 (565501065), Замовлення №195302

Замовлення було прийнято, але в наявності необхідного акумулятора не виявилось. Навіть після відмови менеджером магазину багато цікавих позицій висять "в наявності", по хороших цінах, хоча по факту їх також немає. Не варто тратити свій час, замовляючи в цьому магазині!
Oleksandr Kapusta не рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Хотів купити: Bosh c3

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Виталий Борутенко не рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Хотів купити: Зарядний пристрій AMiO 8A 12V (02086), Замовлення №188427

Замовив та чекав 4-ри дні, в результаті сам з надцятої спроби дозвонився і виявилось, що товару немає в наявності. У нас зі світлом не все так погано щоб за 4-ри дні не знайти час та попередити клієнта, що з замовленням щось не так. Цінуйте свій час, обходьте цей сервіс стороною!
igor muratov не рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Хотів купити: Exide Star-Stop AGM 6CT-70ah, Замовлення №183874

Не відповідає відповідності про наявність та менеджер не коректно спілкується ! СЛАВА НАЦІЇ!!!