Leksa77 не рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Хотів купити: BOSCH S5 6CT-85, Замовлення №181695

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

По заказу навіть не подзвонили
allokay не рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Хотів купити: Westa CT-6 110

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Антон К. не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Автомобільний акумулятор BOSCH, Замовлення №179717

Ярослав Глузд не рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Мастило шел, фільтр салону, масляний фільтр

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Доброго дня, хочу подякувати вашому персоналу, за дуже відповідальну роботу. Замовив у вашої компанії з 23 річним досвідом роботи мастило, та пару фільтрів і чомусь у вас не виходить вже як більше тижня відправити мені моє замовлення )) ? дзвоню мені кажуть: так, так заказ є сьогодні відправимо і відправляють тиждень ?
Відповідь представника «АТЛ»
Доброго дня. Нам дуже шкода, що виникла така ситуація. Наразі є деякі перебої з відправками товару, але ми працюємо над вирішенням цього питання. Заявка на замовлення в роботі, зв'яжемося з вами як буде інформація. Дякуємо за розуміння та терпіння! Гарного вечора, дякуємо що обираєте нас.
Outlaw не рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Хотів купити: Автомобільний акумулятор AGM (Start-Stop) Varta 6СТ-60 Silver Dynamic AGM D52 (560901068), Замовлення №166183

Замовив через сайт 12.11. Прийшла смс з номером. За пів години набрав телефоном, оператор запевнила що зі мною зв'яжуться але якось зам'ялася з уточненням протягом якого часу. Чекаю досі :)
Відповідь представника «АТЛ»
Доброго дня. Нам дуже шкода, що наш оператор не зміг з вами зв'язатися для уточнення деталей по вашому замовленню. Сподіваємось, що надалі таких ситуацій не виникне! Дякуємо за відгук! Гарного вечора, дякуємо що обираєте нас.
nkbrd не рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: BOSCH 6CT-95, Замовлення №167460

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Один раз дзвонять, якщо не можеш підняти трубку, більше не перетелефоновують і скасовують замовлення.
Відповідь представника «АТЛ»
Доброго дня. Дякуємо що повідомили про дану проблему. Надалі будемо більш оперативно реагувати на звернення. Дякуєм за відгук. Гарного вечора, дякуємо що обираєте нас.
Liudmyla Boiko не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Хотів купити: Exide 77Ah 760A Premium EA770

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

На сайті вказано що товар є. Замовила. Через годину передзвонили та поставили перед фактом, що товар є, але в іншому місті. І для мене привозити його не збираються, бо немає чим. Ну то я питаю - нащо той сайт, якщо треба все рівне дзвонити та перепитуватися, а чи є той товар??
Відповідь представника «АТЛ»
Доброго дня. Нам шкода, що ви потрапили в таку ситуацію. Але наразі через великий попит ми не завжди встигаємо прибрати актуальну інформацію з приводу наявності товару на сайті. Ще раз просимо вибачення, за незручність! Дякуєм за відгук. Гарного вечора, дякуємо що обираєте нас.
Sergey.E не рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Аккумулятор

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «АТЛ»
Доброго вечора! На жаль через перебої зі світлом не змогли оперативно відправити ваше замовлення. Приносимо свої вибачення за незручності. Наразі вирішили дане питання! Дякуємо за відгук. Гарного вечора. Сподіваємось, що і надалі обиратиме саме нас!
vibo_90 не рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: MOTUL 8100 X-CLEAN + 5W-30 5л, Замовлення №154752

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

24.10.2022 зробив замовлення моторної оливи з доставкою укр поштою у Вінницьку обл. і сьогодні 10.11.2022, але олива так ще і не була відправлена. На другий день після замовлення телефонували і уточнили дані, відповідно замовлення було опрацьовано. Інтернет магазин не рекомендую, хіба що приїхати і взяти з вітрини магазину.
Сьогодні як на диво в укр пошті знайшли оливу і її отримали. Але сталася одна прикрість: оплачена 5л каністра, а в упаковці була 4л. Батько забрав і побачив цей прикрий факт вже після відкриття пробки(.
10 листопада 2022 Відповісти
Сергей Борисов не рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Хотів купити: Promate SparkTank-16000

підняли ціну. замовляв 2 дні по одній ціні, як дійшло до замовлення: не має в наявності (хоча на сайті пише є 3шт), і тут "в нас нова ціна, на сайті не оновили". після розмови з менеджером на сайті так і стоїть інформація о наявності "закінчується" і та сама стара ціна. ТРИЧИ подумайте перед тим як замовляти.