Andrew Taranenko не рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Хотів купити: Трансмісійне масло Mobil ATF LT 71141 1 л

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

замовляв Трансмісійне масло Mobil ATF LT 71141 1 л. ціна в магазині по факту була 400 грн, а не 320, як при замовленні. продати за ціною замовлення відмовилися. не рекомендую магазин, який порушує права споживачів.
domont не рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Мастило CASTROL Spheerol EPL 400 г (15A8BE), Замовлення №132597

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

В наявності не було, термін трохи продовжили. Коли прийшов отримувати, запропонували купити за 199 грн. (на сайті ціна 153 грн.) Або беріть за цією ціною, або відмовляйтесь. Сервіс здивував. Відмовився.
Костя Прос не рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Купив: Антиклей MUSTANG

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовлення відправили пізніше. Забрати зразу після доставки відділення не було можливості. Проплатив за товар и послуги через додаток Нової Пошти. Магазин після моеї оплати подав заявку на повернення товару назад. Гроші на карту не повернули, в результаті я лишився без товару і грошей !
Александр Зразюк не рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Купив: Паста для миття рук TEROSON VR320, Замовлення №126719

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Ціна дійсно була одна із найкращих на дану продукцію, але після отримання зрозумів чому. Сама паста була прострочена, і консинстенція була, просто комок сухої маси)). Зворотній зв'язок в даному магазині не працює від слова зовсім! з Владислава потрібно було інформацію просто витягувати. Оплата за товар була в 13.42. Скриншот оплати і квитанції скинуто було одразу на Вайбер, але відправка товару не відбулась.....
Sasha Ivanov не рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Хотів купити: Мобиль Tiny Love 5 в 1 Веселая Поляна (1304806830)

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Vetalua не рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Хотів купити: 120938

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Цена не соответствует действительности. Уже пару раз делал заказ (сегодня и год назад), и всегда одна и та же проблема. Который раз зря потраченное время.
Макс не рекомендує цей магазин
9 травня 2022

Хотів купити: Масло моторное Avista Pace SN SAE 0W20 4л (172663)

Не первый раз заманивают низкой ценой, но товара нет в наличии
Вадим Волынец не рекомендує цей магазин
25 березня 2022

Хотів купити: Пуско-зарядное устройство Smartbuster T240 800А

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

У магазині Пуско-зарядное устройство Smartbuster T240 800А виявився на 300 гривень дорожче. По ціні сайту продати відмовилися.
Володимир Сухоносов не рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: Масло моторное ЛУКОЙЛ GENESIS SPECIAL C4, Замовлення №105321

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Lionser не рекомендує цей магазин
24 вересня 2021

Купив: Незамерзающая жидкость AURA в бачок стеклоомывателя концентрат (-80) 4 л, Замовлення №90943

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Продают просроченный товар, узнаешь об этом только после того как приехал в магазин забирать заказ! Не предупреждают не о чем... В итоге потраченое время, нервые и настроение... На упаковке стоял 16ый год, уже 5 лет, при том всем что срок годности 36мес
Когда перезвонил им, ответ: "И какие наши дальнейшие действия?"...
24 вересня 2021 Відповісти