Михаил не рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Хотів купити: Xiaomi Mi3 New 10000mAh Black

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Заказал, все вроде хорошо, но!!! звонок менеджера, у нас их нет , есть другой Так у вас же написано что есть, нет , все под резервом, так напишете что под резервом, нет у вас не дурачьте людей!
AlexNord не рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Хотів купити: Фонарь раздвижной для кемпинга MASTER TOOL 180*86 мм (94-0803/408202), Замовлення №157044

Замовлення підтвердили листом, але не підтвердили доставку товару в магазин. Чекав, телефонував. Вказані телефони не дійсні.
Антон Завалій не рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Хотів купити: MasterTool 94-0809, Замовлення №159179

Kardi NalDi не рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Хотів купити: Ліхтарик ручний ZARYAD ZU13 (611113), Замовлення №157079

Сподобалося: оформлення замовлення

Ігор Бутник не рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Хотів купити: Автомобільний акумулятор EXIDE Start-Stop AGM 6СТ-95Ah, Замовлення №157472

Скільки не намагався купити у цьому магазині - завжди одне й те саме - товару, який вважається у них в наявності, насправді нема! Останній приклад - акумулятор Exide 6СТ-95 EK950, який й досі числиться у них в наявності, хоча його там точно нема. Категорично не рекомендую втрачати час на цей магазин!
centum рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: XADO Antigel, Замовлення №153939

Alexkiz не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Хотів купити: Чохол на сидіння REXXON захисний (117988/3-8-2-1-1), Замовлення №152296

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Вимагають від покупця ОПЛАТУ КУР'ЄРА нової пошти на їх точку. На сайті був вказаний самовивіз - таким чином уводять споживача в оману, за що взагалі-то є відповідальність згідно законодавства. Не раджу зв'язуватися, краще купити в іншому місці.
54alex не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Хотів купити: Фiльтр масяний Bosch

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Вже декiлька разiв робив замовлення, дзвонять i кажуть,що немаe в наявностi. А цей товар продовжуэ висiти на сайтi тижнями.
tokot72 не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Хотів купити: Шини Rosava WQ101 175/70 R13, Замовлення №150083

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Виставляють занижена ціну. Витрачаєш час, оформляєш замовлення, а потім вони тобі телефонують і кажуть, що такого товару немає, але готові поставити кращий товар за вдвічі більшу ціну.
Павло Подрєз рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: Антифриз-концентрат Ford Super Plus 5л, Замовлення №142847

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Персонал магазину оперативно опрацював замовлення, читко повідомив час та дату постачання у вказану мною точку самовивозу. Товар відповідає вказаним на сайті параметрам.