max не рекомендує цей магазин
14 березня 2017

Хотів купити: Батарейка VARTA V364 (SR 60, 20 mAh, 1,55V, primary silver) 003641 (245734/003641), Замовлення №9972

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

4 дні минуло від оформлення замовлення без жодних новин. Став видзвонювати - виявилось що товару просто немає. На сайті він досі доступний.
dasha2710 не рекомендує цей магазин
19 січня 2017

Хотів купити: Аптечка медицинская КФТ транспортная \\

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Іван Прізвище не рекомендує цей магазин
4 січня 2017

Хотів купити: Ліхтарик ручний Camelion LED 3819

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Вадим Мизецкий не рекомендує цей магазин
2 грудня 2016

Хотів купити: Лампа 64210NBU H7 55W 12V PX26d NIGHT BREAKER UNLIMITED +110% BOX x2, Замовлення №8338

Сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

На сайте магазина есть в наличии нет, сами звоните узнавайте. Ламп нет.. Заказ был 01.12.2016, на следующий день в 16.00 не дождавшись позвонил и узнал, что ничего))) В ЕВРОПЕЙСКИХ МАГАЗИНАХ за такую работу извиняются и за свой счёт решают проблему. Судя по отзывам такое обслуживание у Вас постоянно. Всех с новым годом!
Михайло Камінчик не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2016

Хотів купити: Зимові шини Белшина Бел-188М (175/70R13 82S), Замовлення №7127

Сподобалося: видача товару на складі, відвантаження товару

Замовив через їхній сайт 4 шт. Підтвердження прийшло на пошту. Сума була вказана. Подзвонили, сказали, що за такою ціною є одна шина, а решта на 10% дорожче, на складі одно з магазинів мережі в тому ж місті. Погодився. Думаю це неправильно, міняти ціну, після того, як їхній сайт дозволив зробити замволення і показав суму замовлення, але магазин завжди правий. Не вони ж мають відповідати за недостконалість роботи їхнього інтернет магазину своїми коштами.
sergafill не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2016

Хотів купити: Лампа 12342BVUSM H4 60/55W 12V P43t BlueVision Ultra PACK x2, Замовлення №7054

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

18 жовтня 2016

Купив: GOODYEAR UltraGrip 9 (195/65R15 91T)

Не знала, что купить мужу на день рождение. Заказала в интернет-магазине шины. Позвонили с магазина помогли сделать правильный выбор. Доставили быстро и вовремя. Муж был очень рад и удивлён как я смогла угадать с подарком. Спасибо ребятам за помощь. Теперь будем чаще к Вам заезжать.
Victor не рекомендує цей магазин
3 червня 2016

Купив: Решетки для мангала FORESTER BQ-N12, Мангал разборный с ребрами жесткости, Набор для гриля ТАЙМ, 4 п, Замовлення №5078

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

ArtemAV не рекомендує цей магазин
18 квітня 2016

Хотів купити: Мангал разборный с ребрами жесткости + раздувайка FORESTER BC 782S (990052), Замовлення №4140

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Первый раз сделал заказ №3986, но менеджер позвонил и сообщил, что такого товара у них нет и "где я вообще такой товар нашел??)", посоветовал звонить "девчатам" и самому разобраться в этом вопросе. Позвонил "девчатам" - они сказали, что такой товар есть и нужно сделать повторный заказ. Сделал повторный заказ №4140. Теперь и вовсе не звонят... ЖДУ)) Код товара - W-106167 (есть в наличии!!!)
CyberPanda не рекомендує цей магазин
5 лютого 2016

Купив: CRAFT HOUSE Лопата раскладная в чехле, 60 см (138122), Замовлення №3160

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Гість
Друже, не бойся! мы на рынке уже 18 лет и еще 200 здесь будем. Решаем все проблемы и помогаем вам!
17 липня 2016 Відповісти