Vasilij xxx рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Корпус GameMax Typhoon COC, Замовлення №12719

WinMD не рекомендує цей магазин
19 грудня 2022

Хотів купити: Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 Slate Grey (82A300KRRA)

Заказал в пятницу (16.12.2022 два ноутбука. Т.к. был блекаут после терратаки и по заказу перезвонили в субботу (17.12.2022) сказали что в наличии, отправят в этот же день. Сегодня перезвонил и выяснилось что в наличии нет, а есть только один после ремонта и с гарантией 14 дней. Все понимаю, но почему было вводить в заблуждение и по итогу даже не перезвонить и не сказать что нечего продать и что ошиблись с наличием?
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Доброго дня. Повідомте, будь-ласка, номер замовлення на сайті, щоб ми могли розібратись у цій ситуації.
Доброго дня. Замовлення 11995. Але вже не актуально. Інший продавець зміг виконати замовлення.
20 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «NOTEBOOKER.UA»
В замовленні 11995 від 16.12 міститься 1шт. ноутбук після сервісу з гарантією 14 днів https://notebooker.ua/catalog/noutbuki_planshety/noutbuki/3713828_08_lenovo_yoga_slim7_14itl05_82a300krra.html. На 17.12 в продажу нових ноутбуків цієї моделі не було. Якщо менеджер 17.12 підтвердив вам, що ми зможемо вам їх поставити на підставі вашого замовлення, приносимо свої вибачення.
20 грудня 2022 Відповісти
DNFMB не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 грудня 2022

Купив: А ккумулятор Esperanza - 4400 mAh Blue (EMP105B)

Після замовлення одразу перетелефонували, сказали що замовлення буду через 2 дні у них і вони надішлють посилання на оплату. Пройшло вже 4 дні, трубки не беруть і не відповідають . І тим часом в інших магазинах ця позиція зникла
Після цього відгуку зі мною зв'язались, принесли вибачення. Зробили бонус у вигляді безкоштовної доставки до дисконту на товар! Всяке буває! Приємно що швидко відреагували!
4 грудня 2022 Відповісти
Palmondiq 93 не рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Монітор MSI Optix MAG273, Замовлення №SH00401759

Роман рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Корпус Fractal Design Core 2500 Black (FD-CA-CORE-2500-BL), Замовлення №11005/SO712005

Корпус був з уцінкою, тому під час замовлення були сумніви, чи товар не після чийогось возврату. Все добре, корпус новий. Отримав вже на другий день після замовлення. Були прикладені всі необхідні папери і гарантійний талон, за що дуже вдячний.
NazarTernopil рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: FRACTAL DESIGN Define 7 B TG Light Tint, Замовлення №10954

Купував уцінений товар. Стан товару повністю відповідає опису. Відправили одразу в день замовлення. Особливо сподобалась безкоштовна кур'єрська доставка Новою поштою (без комісії за накладний платіж та без всіляких передоплат).
iSandroX рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: FRACTAL DESIGN Meshify 2 Black TG Light Tint, Замовлення №10972

В отличие от других "больших" магазинов мне не пришлось ждать доставку неделю, хотя пишут 1-2 дня да и еще время доставки зависит от способа оплаты..., а получил корпус на следующий день. Я доволен.
Максим рекомендує цей магазин
29 жовтня 2022

Купив: SSD накопичувач GOODRAM PX500 G.2 512 GB (SSDPR-PX500-512-80-G2), Замовлення №10953

Петр Колесник рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: ASUS TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING, Замовлення №9934

- Безкоштовна і реально швидка доставка; - Приємні працівники магазину; Замовляв відеокарту і якщо чесно, трохи хвилювався, але все було чудово організовано. Однозначно рекомендую!
Nik Kravchenko рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: ASROCK RX 6600 XT CLD 12G OC (RX6600XT CLD 8GO)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Отличный магазин. После оформления заказа позвонили на следующий день (понедельник). Быстро уточнили подробности. В среду утром уже забрал в Чернигове. Доставка, пересылка денег за счёт отправителя. Упаковка не повреждена. К товару претензий нет. Уже выкрутил, сын тестирует:) Спасибо! Рекомендую магазин.