Andrij Khekalo рекомендує цей магазин
25 січня 2021

Купив: Монітор BenQ GW2780E (9H.LGELA.FBE, 9H.LGELB.FBE), Замовлення №2688

Купував уцінений монітор - 3943грн коробка трішки примнута (причина уцінки) - монітор - новий - цілий - без битих пікселів, і без засвітів навіть =) сервісом задоволений - магазин рекомендую!
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Дякуємо за ваш відгук! Будемо раби вашим зверненням знову!
Александр Паламарчук не рекомендує цей магазин
21 січня 2021

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів AMD 16 GB (2x8GB) DDR4 2133 MHz (R7416G2133U2K)

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Добрый день! Спасибо за ваш отзыв. Мы выясним, почему у перевозчика при выдаче оказалось не то, что вы заказывали. --- С уважением, интернет-магазин Notebooker
feodan84 рекомендує цей магазин
11 грудня 2020

Купив: BENQ EX3501R Metallic Grey (9H.LGJLA.TSE), Замовлення №2394

Магазином доволен, отравили через день, действительно была повреждена только упаковка, за что и была внушительная скидка. Сам товар, как и обещал менеджер, в полном порядке. Проверил на НП без проблем на битые пиксели.
Большое спасибо за отзыв! --- С уважением, интернет-магазин Notebooker
Ink567 рекомендує цей магазин
27 серпня 2020

Купив: Powerbank Trust Esla 10000 Ultra Thin, Замовлення №S0169444

Покупаю в ноутбукере второй раз. Проконсультировали, помогли с выбором павербанка Trust, обслужили быстро. Рекомендую.
Roman рекомендує цей магазин
2 серпня 2020

Купив: Монитор EIZO EV2360WT, Замовлення №1975

Приятно, когда есть возможность приобрести качественный инструмент для работы. Особенно приятно, когда этому способствует персонал магазина - Спасибо, Назар!
Большое спасибо за отзыв! --- С уважением, интернет-магазин Notebooker
Сергій А. не рекомендує цей магазин
22 січня 2020

Купив: Корпус Fractal Design Define R5 Black (FD-CA-DEF-R5-BK), Замовлення №1612

Замовлення не отримав. Не рекомедую. Склалося враження, що продавали відсутній товар.
Евгений Лукьянов не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 січня 2020

Хотів купити: Корпус Fractal Design Meshify C White TG (FD-CA-MESH-C-WT-TGC), Замовлення №1562

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Заказ не был обработан, в сообщении пришедшем на почту было указано что со мной свяжутся, прошло уже 4 дня звонка от интернет магазина я так и не дождался!
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Доброго дня! Працівник нашого Колл центру двічі вам телефонував впродовж 28 грудня, але не зміг додзвонитися. 2.01 Вам під повідомили, що замовлений товар є в наявності і можливі терміни доставки.
Все отлично, корпус был в идеальном состоянии была лишь слегка повреждена коробка, ценна осталась низменна с момента заказа, есть не большой минус в плане сроков доставки, у магазина есть свои плюсы в виде товара по самой привлекательной цене на хотлайне, в общем и целом товаром я остался доволен.
27 січня 2020 Відповісти
Artur не рекомендує цей магазин
30 грудня 2019

Хотів купити: Відеокарта ASUS nVidia GTX1650 /OC/LP/BRK/4GB/GDDR5 GTX1650-O4G-LP-BRK, Замовлення №1591

Навіть трубку не беруть.
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Доброго дня. Наш Колл центр не працював впродовж державних вихідних з приводу новорічних свят з 30.12 по 1.01 включно. Ця інформація містилася у електронному повідомленні, що ви мали отримати на свій email, але лист до вас не дійшов, тому що ви вказали неправильно свою пошту. Нам шкода, що сталося таке непорозуміння. Наш менеджер обов'язково зателефонує і повідомить про дату, коли замовлений товар може бути доставлений.
shaposhnik.a.v не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2019

Купив: Проекционный экран Elite Screens VMAX100XWH2-E24, Замовлення №1205

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Выбирал по цене, оказалось у них ошибка на сайте, товар оказался в 3 раза дороже, исправлять ошибку не спешат
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Добрый день! Признаем, вчера действительно была проблема с ценой на данный проекционный экран. Если вы еще не сделали покупку, мы готовы предложить существенную скидку на любой экран, из имеющихся у нас в ассортименте, чтобы сгладить негативное впечатление о нашем магазине. --- С уважением, интернет-магазин Notebooker
hlib рекомендує цей магазин
29 липня 2019