Александр Куриненко рекомендує цей магазин
21 травня 2022

Купив: Монітор LENOVO E27q-20 (62D0GAT1UA)

Вечером заказал, утром связались, на следующий день получил на НП. Все супер.
Roman Vasilchuck рекомендує цей магазин
9 травня 2022

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3070 Ti SUPRIM X 8G, Замовлення №9205

Замовив відеокарту, відправили через 2 дні. Доставка та оплата накладним платежем за рахунок магазину. Трішки переживав, так як вперше купую у даному магазині, але все пройшло чудово. Купував уцінений товар через пошкоджену коробку. Зверху була потерта та на вигляд залита рідиною. Але всередині усе було ціле і в порядку. Комплектація в нормі. Всі пломби на місці. Відеокарта в заводських плівках. Користуюсь 2 тижні жодних проблем не виявив
Oleksii Opatskyi не рекомендує цей магазин
9 квітня 2022

Купив: PALIT-XPERTVISION RTX3060Ti DUAL 8GB V1 (NE6306T019P2-190AD-LHR), Замовлення №8962

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не без проблем, але товар отримав. Не всі працівники магазину ввічливі, повернення грошей за покупку неадекватно організовано, тобто неправильні заяви кидають на пошту. В деяких магазинах по запиту через затримку поставки повертали гроші одразу.
Замовив товар з оплатою при отриманні у відділенні Нової Пошти. Подивимость що вийде. Замовляю заздалегіть, одразу повідомили що товар знаходиться на складі у передмісті Києва, тому відправка замовлення можлива наступного тижня. Замовляв 7 квітня, а 11 квітня подзвонили і повідомили що товар готовий до відправки на вказане мною відділення. Подивимось як вони з цим впораються. В цілому я б не був дуже прискіпливим, бо зараз із логістикою дуже складно в цілому по країні. А от щодо вашої ситуації: дійсно не добрі дії від представника магазину. Рекомендую звернутися до його керівництва і органів захисту прав покупців, якщо питання не буде вирішено. З повагою!
12 квітня 2022 Відповісти
Звернувся до іншого співробітника, замовлення зараз вже в дорозі, сподіваюсь обійдеться без сюрпризів. Та я й не був прискіпливим, просто коли декілька разів кажуть: "сьогодні вже відправляємо ", а потім питають чому ти дзвониш сюди, це не наші проблеми типу, неприємно.
13 квітня 2022 Відповісти
JesterSoft не рекомендує цей магазин
4 квітня 2022

Хотів купити: Відеокарта SAPPHIRE RX 6600 XT 8G NITRO+ W/BP (11309-01-20G), Замовлення №8976

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Сделал заказ рано утром в надежде что сегодня же отправят. В итоге прождал два часа отписал в чат, в чате ответили что ждите... В итоге под конец дня дозвонились и сказали что товара нет в наличии. Короче и в это магазине не взял и была возможность взять в другом. НЕ МОГУ РЕКОМЕНДОВАТЬ ВАМ ЭТОТ МАГАЗИН!!!!
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Шкодуємо, що не змогли виконати замовлення! Відеокарта була в одному екземплярі і на неї прийшло декілька замовлень. Ми зв'яжемось з вами і запропонуємо альтернативні варіанти.
Олександр рекомендує цей магазин
4 квітня 2022

Купив: Відеокарта PALIT-XPERTVISION RTX3060Ti DUAL 8GB V1 (NE6306T019P2-190AD-LHR), Замовлення №8845

Все чітко , надійно , порядно . Однозначно рекомендую . Робив оплату на перед , тому мав хвилювання . Ні . Все чітко , відразу видно , що Українці . Дякую.
Дякуємо за відгук! --- З повагою, інтернет-магазин Notebooker
Stanislav Shevchenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 квітня 2022

Купив: Ноутбук LENOVO IdeaPad Gaming 3 15IMH05 (81Y400EQRA)

Статус оплаченого замовлення "Збирається на складі", чекаю вже тиждень на відправку в Харків. Я розумію, що зараз скрутне положення, однак невиконані обіцянки про відправлення "сьогодні" або "максимум завтра", а потім "як тільки так одразу"... сумно.
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Приносимо свої вибачення! По незалежним від нас обставинам відправка вашого замовлення затрималась. 4.04 замовлення буде передано перевізнику для доставки у ваше місто.
Я так само чекав та хвилювався . Я так розумію , що це пов’язано з поштою. Але потім все ок .
4 квітня 2022 Відповісти
Подзвонили з магазину, пообіцяли взяти мою посилку на контроль і сьогодні відправити. Статус замовлення змінився на "Переданий на доставку". Сподіваюсь на найкраще.
4 квітня 2022 Відповісти
Ура! Посилка виїхала! Очікую з нетерпінням. Hotline творить чудеса!" Сподіваюсь з Новою Поштою в місті все буде гаразд. Дякую співробітникам магазину! Все буде Україна!
Дмитрий Кунко рекомендує цей магазин
16 січня 2022

Купив: SAMSUNG LC34H890WGIXCI, Замовлення №7579

krebs83 рекомендує цей магазин
4 грудня 2021

Купив: Відеокарта PNY GTX 1660 Ti XLR8 Gaming DF (VCG1660T6DFPPB), Замовлення №6576

Як і обіцяв пишу відгук :) Все супер, безкоштовна доставка + не потрібно платити за переказ коштів, все бере на себе продавець. І ціна якось вийшла дешевше, чим замовляв :). У інших буває навпаки. В мене перший раз таке, купляю в інтернеті років 15. Мабуть, ще одну відеокарту замовлю пізніше у Вас. Також хвилювався, щоб відеокарта була нова. Але все прийшло з пломбами.
Leonekart рекомендує цей магазин
11 листопада 2021

Купив: Монітор ASUS VA27AQSB (90LM06G0-B01170), Замовлення №6358

Замовив монітор Все чудово, нова техніка, без виявлених дефектів, все відповідає опису, окрім того що в комплектації не було кабелю живлення монітора.... Сподобалося ввічливе ставлення персоналу до клієнтів та швидке реагування. Очікую коли надішлють кабель ...
Oleksii K. рекомендує цей магазин
2 листопада 2021

Купив: Корпус Fractal Design Define R5 Black (FD-CA-DEF-R5-BK), Замовлення №6110

Взаимодействие с клиентом очень хорошо настроено. Нет лишнего общения, все четко и быстро.