Денис рекомендує цей магазин

Купив: Viewsonic px701 4k, Замовлення №5449

Отличный магазин. Рекомендую
login рекомендує цей магазин
9 вересня 2021

Купив: Монітор HP 24mq (1F2J8AA)

Не сподобалося: замовлення через корзину

Дякуємо за відгук! --- З повагою, інтернет-магазин Notebooker
Володимир не рекомендує цей магазин
24 липня 2021

Хотів купити: Монітор BenQ GW2780E (9H.LGELA.FBE, 9H.LGELB.FBE), Замовлення №4611

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Вибрав на сайті товар Монітор BenQ GW2780E. Подзвонив на гарячу лінію магазину, щоб уточнити наявність. Оператор повідомив, що товар є в наявності, можна замовляти. Оформив замовлення на сайті. Через півгодини передзвонили з магазину і повідомили, що товару в наявності немає.
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Нам шкода, що виникла така не дуже приємна ситуація. 22.07 дійсно залишилася ця модель монітора лише в одному екземплярі в наявності і в той час коли менеджер мав обробити ваше замовлення, монітор вже був проданий. Якщо питання придбання монітора ще актуальне, ми можемо запропонувати альтернативний варіант і зробити приємну знижку.
Red рекомендує цей магазин
12 липня 2021

Купив: Монитор ACER ConceptD CP3271KP (UM.HC1EE.P01), Замовлення №4466

Сергей Чаплинский рекомендує цей магазин
25 травня 2021

Купив: комьютерные комплектующие, Замовлення №3398

Брал не раз компьютерные комплектующие под сборку пк, всё удобно, цены соответствуют сайту, претензий нет
AndriiKorol не рекомендує цей магазин
28 квітня 2021

Хотів купити: Корпус FRACTAL DESIGN Define 7 XL Black Solid (FD-C-DEF7X-01), Замовлення №3557

Товар був уцінений, сказали що причина в пошкодженні упакування, а сам корпус нк пошкоджено, насправді ж приїхав сильно вдарений корпус де навіть не трималася бічна і верхня кришка, мабуть розраховували що на пошті я не подивлюся і придбаю.
Сам зробив аналогічне замовлення - товар з пошкодженою упаковкою. Менеджер попередив про огляд товару при отриманні на пошті. Зрозуміло що пошкодженнь продукту не має бути. А упаковка для того і потрібна - щоб ціною своєї цілісності захистити продукт. Треба мати на увазі що транспортування у пошкодженій упаковці менш безпечне, тому пошкодження продукту може відбутися по з вини поштової служби. Оглядайте товар і відмовляйтеся у разі якщо з ним є проблеми. Особисто я розглядаю резервні пропозиції на такий випадок, аби не буди розчарованим =)
12 квітня 2022 Відповісти
юра гурський рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Купив: БФП Epson L3150 WI-FI (C11CG86409)

Все працює суперово!
gorogotsky рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Купив: Ноутбук HP EliteBook 745 G6 Silver (2D332ES), Замовлення №3200

Замовлення пройшло легко. Зручно, що магазин приймає всі способи оплати. Оперативно доставили з повним пакетом документів, всі характеристики відповідали заявленим. Один мінус - дуже стислі характеристики на сайті. Зокрема адаптер живлення ноутбука був usb-c, а не стандартний, з урахуванням того, що порт type c лише один, це робить його використання для док та usb хабів не дуже зручним.
Dmitriy Lisenko рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Купив: Пам'ять для ноутбуків AMD 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (R534G1601S1SL-U), Миша Lenovo ThinkPad Bluetooth Silent Mouse (4Y50X88822), Замовлення №3137

Отличный магазин с широким ассортиментом товара, по приятной цене. Порадовало отсутствие комиссии за наложенный платеж при отправке через Новую почту.
Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»
Большое спасибо за оставленный отзыв! --- С уважением, интернет-магазин Notebooker
AlexDVS рекомендує цей магазин
8 лютого 2021

Купив: БФП Epson L3160 WI-FI (C11CH42405, C11CH42403), Замовлення №2822

Рекомендую! Заказал уценённое МФУ Epson L3160, в описании было указано, что повреждена упаковка. Связались быстро, дополнительно проинформировали о дефекте упаковки. Отправили на след. день. Без предоплат! Товар новый, всё работает, были незначительные вмятины на упаковке. Даже доставка НП и перевод наложки за счёт покупателя - это отличный бонус!
Большое спасибо за отзыв! --- С уважением, интернет-магазин Notebooker