Fenix рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Midnight 2023 (MQKW3), Замовлення №136564

Был куплен макбук. Приятный магазин, приятные продавцы. Все быстро и без лишних вопросов прошло. Нравиться обслуживание, когда над тобой не нависают. Добавьте плиз монобанк в рассрочку. Хотели купить, но не пользуемся приватом. А сумма не малая. Теряете клиентов)
Максим Максимченко рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №84569

Дійсно оригінальний товар, хоча й термін дії гарантії у apple обмежений до 23.09.2024 тобто не рік як зазначає магазин, але то не критично. Все сподобалось, дякую менеджеру магазину (Віктор) за надану допомогу при замовлені. Бажаю наснаги та тримаємо стрій
Дмитрий Баннов рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №00000002518

PDM D рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №84463

Швидко передзвонили, швидко відправили. Рекомендую.
Діля Ніязова не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNJP3), Замовлення №00000038000

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару

Oxylazar не рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Хотів купити: Magic Keyboard for iPad Pro 11? 3rd gen. and iPad Air 4th gen. – US English – White (MJQJ3)

Не підтверджують замовлення, а поті м обїявляють на 10% дорожче. НЕ РАДЖУ КУПУВАТИ ТАМ НІЧОГО!!!
Виталий Ниверский не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Хотів купити: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Prussian Blue/Rich Copper (395899-01)

Після оформлення замовлення перетелефонували і повідомили, що в наявності немає. А на сайті вказано, що товар є в наявності але ціна вже збільшилась.
Kremsa Rostik рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03) , Замовлення №007

Перша покупка в цьому магазині. На всі мої питання відповіли. На момент покупки ціна була одна з найнижчих на hotline. Ціна відповідає заявленій, але потрібно враховувати ще комісію 1% та комісію банку (ще +- 650 грн) при оплаті картою та доставкою НП (+350). Коробка в жахливому стані, якщо брати для подарунку це просто жах. Враження про магазин підпсувало. Користуюсь близько 3 тижнів, все працює справно. Магазин все ж можу рекомендувати.
V L рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Silver 2023 (MNWC3), Замовлення №62537

Наразі роботою магазину задоволений
Владислав Михнёв рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №74599