Соломiя Себова рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Dual Sim Onyx Gray EU, Замовлення №784011849

Дякую магазину за допомогу у виборі та швидку доставку на відділення. Можу радити вас знайомим
Відповідь представника «WO.UA»
Соломія, вітаємо! Ми раді, що змогли вам допомогти й ви залишились задоволені покупкою. Дякуємо вам за відгук.
Dmytro Karlash не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 жовтня 2023

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Copper/Nickel (395971-01), Замовлення №104825

Відповідь представника «WO.UA»
Дмитро, доброго дня! Нам дуже прикро, що у вас виникла подібна неприємність. Ми вже зв'язались з вами для вирішення цього питання та раді були допомогти. Магазин також провів роботи для покращення обслуговування, щоб подібних випадків більше не виникало. Вдячні вам за розуміння й будемо чекати на нові замовлення!
Ярослава Кейлиш рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Мобильный телефон Sigma mobile X-style 18 Track Dual Sim Black/Red, Замовлення №784013293

У вас сама гарна ціна по всьому ринку на дану модель телефону. Придбали для дідуся, лишився задоволений
Відповідь представника «WO.UA»
Ярослава, доброго дня! Ми вдячні вам за цей відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
Олександр Саваров рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 5G 6/128GB Black, Замовлення №1

Компетентні працівники. Окрема подяка Віталію, за вирішення деяких спірних питань стосовно замовлення. Маю намір і надалі користуватись послугами магазину. Адекватні ціни за офіційні гаджети , а не "сірі" безгарантійні.
Відповідь представника «WO.UA»
Олександр, вітаємо! Дякуємо вам за такий чудовий відгук. Ми раді, що змогли вирішити ваше питання й із задоволенням будемо чекати на нові замовлення!
Мирошниченко Сергей рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Жесткий диск WD Purple Surveillance 4TB 3.5, Замовлення №257764846

Відповідь представника «WO.UA»
Сергій, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
Александр Брагинский рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Grifon NFN-185W, Замовлення №104539

Дуже гарне обслуговування та спілкування з менеджером Тетяной по телефону - відповідає на всі запитання, відчуваеться намагання допомогти та звісно придбати/продати товар. Холодильник був відправлений в день замовлення Новою Поштою по вказаній цені. В електронному вигляди прислали гарантійний талон та видаткову накладну. Магазин можно сміливо рекомендувати.
Відповідь представника «WO.UA»
Олександр, доброго дня! Ми вдячні вам за цей приємний відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення!
Стас Горкін рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Дитячий розумний годинник ELARI KidPhone 2 Pink с GPS-трекером (KP-2P), Замовлення №ЕК00-029634

Купували дитині на День Народження. Сподобалось. Магазину дякуємо за консультацію та допомогу в налаштуванні!
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо чекати на нові замовлення!
Богдан Шуляк не рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №100....464

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Зателефонував -сказали товар є. Оплатив - сказали немає. Чекаю повернення коштів 3дні. Не рекомендую нікому. Ніколи не купуйте в цьому магазині
Відповідь представника «WO.UA»
Богдан, вітаємо! Нам дуже прикро, що у вас виникла подібна неприємність. Дійсно, у випадку вихідних днів банківські операції можуть затримуватись у часі виконання. Проте ми раді, що наразі кошти вам було повернено, а ваше питання вирішено. Вдячні вам за розуміння.
vitkit рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Клавиатура A4Tech FBX50C White, Оперативная память для ноутбука Kingston Fury Impact DDR4 64GB (2x32GB) 3200 MHz (KF432S20IBK2/64), Клавіатура A4Tech Fstyler FBX50C White, Замовлення №102647

Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за рекомендації. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
Self Hypnosis рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Зарядна станція LogicPower LP CHARGER 160 160W 204Wh (LP20051), Замовлення №EK00-028159

Всё прошло быстро и в кратчайшие сроки.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення!