Диденчук Алекс рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Карта пам'яті Kingston 64 GB microSDXC class 10 UHS-I U3 Canvas Go! Plus SDCG3/64GBSP, Замовлення №104980

Відвідування дуже сподобалось. Поки чекав оформлення товару, запропонували каву. Комфорт+)
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за відгук. Наш магазин завжди намагається зробити візит кожного клієнта комфортним й ми із задоволенням будемо чекати на нову зустріч!
Леся Шелест рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Роутер TP-LINK ARCHER AX12 AX1500 3xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA, Замовлення №104943

Купую вже не перший раз, все подобається. Роутер працює без нарікань.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за цей відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
V M рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №106950

Все чітко, швидко, професійно. Дякую!
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за відгук. Раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення!
Даниляк Таня рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL JR310BT Blue JBLJR310BTBLU, Замовлення №258921340

Купували дитині на подарунок. Дякую за оперативне відвантаження, дитині подарунок сподобався.
Відповідь представника «WO.UA»
Тетяно, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми завжди раді допомагати клієнтам та надавати товар якомога швидше. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою!
Максим Т рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (90MB14A0-M0EAY0), Замовлення №105361

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Все сподобалось, але єдине що товар відсутній в магазині треба чекати на доставку.
Відповідь представника «WO.UA»
Максим, вітаємо! Дякуємо вам за цей відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Ми також обов'язково врахуємо ваші побажання, щоб розширити асортимент товарів, які знаходяться в шоурумі. Будемо чекати на нові замовлення!
Пикул Олег рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Карта пам'яті PATRIOT 128 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A1 EP + SD adapter PEF128GEP31MCX, Замовлення №104804

Увійшли в положення і зробили доставку день в день. Величезне дякую магазину!
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми завжди раді допомагати клієнтам у вирішенні будь-яких питань. Будемо із задоволенням чекати на нові замовлення!
Тепцова Ирина рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Dual Sim Star Blue_EU_, Замовлення №ЕК00-030545

Товар прибув швидко, як і обіцяли. Продавці відкрили, показали та налаштували одразу.
Відповідь представника «WO.UA»
Ірина, вітаємо! Ми вдячні вам за відгук й раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням.
Rikskalibur 77 рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 листопада 2023

Купив: Смартфон realme 11 Pro 8/256GB Sunrise Beige, Замовлення №106664

Магазин чудовий, обслуговування на вищому рівні
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за цей відгук та рекомендації. Приємно знати, що обслуговування в нашому магазині вам сподобалось. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!
КарпукВалерий рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 685.M, Замовлення №ЕК00-030380

Коробка була не в найкращому стані, але мене попередили, що товар новий + зробили за коробку знижку. Кавоваркою задоволені.
Відповідь представника «WO.UA»
Валерій, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо чекати на нові замовлення!
Дмитро рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Мобільний телефон Nokia 130 2023 Dual Sim Dark Blue, Замовлення №N104983

Вибрав товар, оплатив на сайті, швидко відправили замовлення. Посилання на чек та гарантію скинули у Вайбер. Асортимент великий, ціни конкурентні. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «WO.UA»
Дмитро, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми із задоволенням будемо чекати на нові ваші замовлення!