Хромець Павло рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Мышь Trust GXT 110 FELOX WL Black, Замовлення №104580

Забирал товар в шоуруме на Воздвиженской. Посищение прошло успешно, ребята вежливые. Товар взял по одной из лучших цен в интернете.
Відповідь представника «WO.UA»
Павло, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Раді, що ви залишились задоволені візитом до нашого магазину. Будемо чекати на нову зустріч!
Саня Лисак рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Пам\'ять SO-DIMM 8GB/2400 Пам\'ять DDR4 Patriot Signature Line, SSD накопичувач DATO DS700 480 GB (DS700SSD-480GB), Замовлення №106118

Оформив замовлення з доставкою в поштомат. Відразу його оплатив через GPay і в той же день замовлення відправили. Все швидко, чітко та якісно. Рекомендую
Відповідь представника «WO.UA»
Олександр, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Нам приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням.
КроншевскаяЛена рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Тостер CECOTEC Toast&Taste 9000 Double White (03188), Замовлення №4338689

Працівник контакт-центру Дмитро, дуже допоміг у виборі тостеру під мої потреби та формуванні замовлення. Величезне дякую!
Відповідь представника «WO.UA»
Олена, доброго дня! Дякуємо вам за такий приємний відгук. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо чекати на нові замовлення!
Яшин Сергей рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Cordless vacuum cleaner Xiaomi JIMMY H9 PRO Copper, Замовлення №ІК00-019229

Брал в магазине ранее пылесос на тест-драйв и паралельно присматривал себе модельки других брендов. Впринципе из всего предложеного остановился на Jimmy H9 Pro. Все что мне нужно в нем есть. Спасибо продавцам за грамотную консультацию и помощь в выборе.
Відповідь представника «WO.UA»
Сергій, вітаємо! Ми вдячні вам за цей відгук й дуже раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо чекати на нову зустріч!
Наумова Елена рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Пароварка CECOTEC Vapovita 3000 Inox (04109), Замовлення №5333796

Посищение магазина и приобритение прошло успешно. Ребята все достали, показали, научили без всяких проблем. Огромный респект! Все на высшем уровне!
Відповідь представника «WO.UA»
Олена, вітаємо! Ми вдячні вам за цей відгук. Будемо чекати на новий ваш візит!
Иван рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Іригатор Ardesto POI-H350W, Замовлення №№105875

Заказывал уже вечером, часов в семь, со мной всеравно связались, уточнили детали. Отправили на следующий день после заказа и в этот же день приехало. Сайт выглядит хорошо, оформление заказа удобное.
Відповідь представника «WO.UA»
Іван, доброго дня! Дякуємо вам за цей відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Чекаємо на нові замовлення!
Юдова Варя рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Пароварка CECOTEC Vapovita 3000 Inox (04109), Замовлення №5333796

Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Чекаємо на нові замовлення!
Алексеев Саша рекомендує цей магазин
15 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS JBL Wave Beam Black (JBLWBEAMBLK), Замовлення №104094

Якість звучання, мікрофон - все на високому рівні! Здивувала офіційна гарантія від JBL.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Приємно бачити задоволених клієнтів. Будемо чекати на нові замовлення!
Andrii Hrytskiv рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: RTX 4080 TUF Gaming OC Edition 16GB GDDR6X (256bit) (2625/22400) (2 x HDMI, 3 x DisplayPort) (TUF-RT, Замовлення №EK00-031825

Відповідь представника «WO.UA»
Андрій, вітаємо! Ми вдячні вам за такий приємний відгук й дуже раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині та нашим обслуговуванням. Гарантія та квитанція надходить автоматично в електронному вигляді. Ми із задоволенням вам допоможемо вирішити будь-які питання, якщо у вас виникнуть складнощі. Будемо чекати на нові замовлення!
Levand Dima рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Миша Razer Basilisk V3 USB Black (RZ01-04000100-R3M1), Замовлення №783791681

Нариканий по работе мышки не наблюдаю. Благо что есть гарантия + электронная приходит. В момент покупки была лучшая цена, спасибо.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині та із задоволенням вам допоможемо в майбутньому з будь-яких питань. Приємного користування!