Юрий рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station (9374107), Замовлення №75536

Я в захваті від кожної покупки тут! Замовлення обробляються швидко, а товари завжди відповідають очікуванням. Я відчуваю себе впевнено в інтернет-просторі, завдяки цьому надійному магазину
Відповідь представника «RetroMagaz»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашою продукцією. Кожний клієнтський досвід має велике значення для нас. З нетерпінням чекаємо на Ваші наступні замовлення. Гарного дня!
Валерій Ковальский рекомендує цей магазин

Купив: КОНСОЛЬ RMC SUP GAME BOX, Замовлення №№96031

Отримав ретро консоль вчасно, працює чудово, з першого запуску нотки ностальгії) Нарікання відсутні
Відповідь представника «RetroMagaz»
Дмитрий Прядка не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: КОНСОЛЬ MICROSOFT XBOX 360 SLIM FREEBOOT 500GB BLACK + 5 ВБУДОВАНИХ ІГОР Б/У ХОРОШИЙ, Замовлення №96051

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

До сих пір не відправили мені моє оплачене замовлення!!! Кожен день оператори обіцяють відправити "сьогодні" і таких днів вже минуло декілька.
27 грудня 2023 Відповісти
dimjim рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Блоковий конструктор LEGO Horizon Запретный Запад: Длинношей (76989), Замовлення №95788

Шукав конструктор на подарунок. Ціна була найсмачніша у цьому магазині. До того ж, дуже швидко відправили товар. Рекомендую, хороший магаз.
Даня рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640809) Black , Замовлення №075596

Зручна система фільтрів,клієнтоорієнтованість на вищому рівні.Дякую магазину!
Гладкова Оксана рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Геймпад Nintendo Switch Pro Black, Замовлення №75545

Замовляла у цьому магазині вперше, але була дуже задоволена покупкою. Товар прийшов швидко, вчасно і в цілісності. Якість товару відповідає опису. Менеджер магазину був дуже ввічливий і відповів на всі мої запитання. Рекомендую цей магазин.
Максим Василенко рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony Pulse 3D Wireless Headset (9387909), Замовлення №75370

Неодноразово користувалися послугами цього магазину, і завжди залишалися задоволені. Рівень обслуговування тут завжди на вищому рівні! Останнім часом зробили замовлення онлайн, і все пройшло дуже швидко та ефективно! Рекомендую з усієї душі!
Dominik Haneke рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB EA SPORTS FC 24 Bundle (1000040036), Замовлення №64847

Відповідь представника «RetroMagaz»
A.yankovyi не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №CT-071992

Анна рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Sony PlayStation 4 Cyberpunk 2077 (PSIV731, 5902367640668), Замовлення №64938

Дуже гарний магазин! Продавці привітні, вічливі, швидко орієнтуються в потребі покупця. В магазині буваю не дуже часто, але мене вже запам'ятали що дуже приємно!