Олег Король рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Magnat MTT-990 black, Замовлення №27517

Дуже хороший магазин.Вже третю покупку здійснив у ньому.Цього разу Magnat MTT-990,програвач вінілу.Приємно було співпрацювати з продавцем Олексієм.Ввічливий і компетентний.Швидко оформив замовлення і вказав дату доставки.Товар прийшов своєчасно.Покупкою задоволений.Апарат має помпезний вигляд,а звучить ще краще.дуже рекомендую цей магазин ...
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Олег! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Назар рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) (3299 UAH), Замовлення №27313

Ціна приємна, дешевше ніж в конкурентів! Сподваюсь прослужить файно) Відправили швиденько, проінформували теж. Зв‘язок з менеджером через вайбер відбувається дуже оперативно, це також приємно; Є можливість купити в росрочку або оплатити частинами, що є теж дуже гарною можливістю! Ввічливі, привітні і оперативні менеджер/и) Рекомендую магазинчик, і при нагоді повернусь сюди!:)
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Назар! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
1 серпня 2023 Відповісти
Anatolii Didur рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Pro-Ject X1 Pick It S2 MM Walnut, Замовлення №27275

Покупкою і сервісом даного магазину задоволений. Зробив замовлення ввечері, з самого ранку зі мною зв‘язались і підтвердили замовлення. Зробили знижку і привезли все самі в оговорені мною строки в той же день. Також сподобалось, що оперативно здійснили дозамовлення комплектуючих до основної покупки та при отриманні товару надали гарантію і звернули увагу, що товар можна повернути протягом 14 днів.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Анатолій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
светлана карнасюк рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: AUDIO-TECHNICA ATH-M20X , Замовлення № 27170

Вперше купувала тут. Дуже задоволена! Дякую продавцям, порадили модель кращу, ніж я обрала спочатку. AUDIO-TECHNICA ATH-M20X -ці наушники були придбанні. Якість обслуговування і якість товару бездоганні!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Світлана! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
violinist рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Навушники без мікрофону Sony MDR-7506, Замовлення №27266

Доволен магазином , сервисом. Проф занимаюсь музыкой , заказал наушники себе в подарок на др, доставили быстрее чем ожидалось , еще курьер поздравил с днем рождения. Рекомендую однозначно магазин. Цена оказалась самая выгодная.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Aleksei Litvin рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Навушники Beyerdynamic DT 990 PRO LE 80 Om, Замовлення №27268

Швидко, вчасно, згідно з заявленною інформацією
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Олексій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
andrew1.bereza рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: AGM PVS-14 NL1, Замовлення №27250

Все дуже швидко оформили і вислали навіть раніше строку!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Андрій! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
Evgeniy Glushko рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Навушники Philips TAH9505BK, Замовлення №27251

Одразу зв'язались, підтвердили замовлення та наявність. Виявилась найнижча ціна в інтернеті. Забрав замовлення ререз годину з шоуруму, отримав консультацію на наступну покупку і зробив попереднє замовлення. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня, Євген! Щиро дякуємо Вам за відгук та оцінку нашого сервісу. Ми дуже цінуємо, що ви користуєтеся послугами нашого магазину. Будемо раді допомогти Вам наступного разу!
dr.karavaev не рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Хотів купити: Змішувач для кухонної мийки ASIGNATURA Twin Standart 80540600

5 днів чекав відправку товару, потім зателефонував, запропонували ще почекати... Відмовився від такого сервісу. Вважаю, мали перетелефонувати і попередити за затримку.
Відповідь представника «Techzone»
Доброго дня. Вкажіть, будь ласка, номер вашого замовлення.
27 липня 2023 Відповісти
Представник магазину «Techzone»
Доброго дня. Номер замовлення 27113 неправильний. Будь ласка, вкажіть правильний номер замовлення.
30 липня 2023 Відповісти
То ваш магазин неправильний, вибачте. Копія з смс: Ваше замовлення №27113 прийнято. Очікуйте номер декларації будь ласка. Cкриншот є тут: https://fex.net/uk/s/kl6remr І ось скриншот з сайту вашого магазина https://fex.net/uk/s/dykoe4n Замість того шоб визнати свою проблему і вирішити її, бо це вже не вперше таке, ви крадете час своїх клієнтів. Про відсутність вибачення я вже мовчу.
30 липня 2023 Відповісти
Sergowa рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Taga Harmony TAV-607F White, Замовлення №Оффлайн

Купував пару Taga Harmony TAV-607F White. Спочатку вибирав іншу модель, якої не було в наявності, працівники порекомендували модель Taga Harmony TAV-607F White. Прийшов до магазину, послухав, протестував, оформив покупку і тепер ця акустику уже не в магазині, а в мене дома. Рекомендую даний магазин. Покупкою задоволений.