systemdevil рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4090 AERO OC 24G (GV-N4090AERO OC-24GD), Замовлення №234512831

Дякую менеджеру за професійне спілкування і що допоміг заощадити на доставці.
Доброго дня! Дякуємо за відгук, бажаємо Вам гарного настрою та приємних покупок
Tetiana Voitovych рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A546ELGD), Замовлення №234338623

Дуже задоволена товаром та обслуговуванням, дякую !
Доброго дня! Дякуємо за відгук, бажаємо Вам гарного настрою та приємних покупок
Оксана Стріла рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 V 8/128GB Sage Green, Замовлення №234444036

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Задоволена онлайн-магазином: онлайн-листування, тривала гарантія на смартфон (12 місяців), ціна, швидке оформлення замовлення, наявність оплати при отриманні. Смартфон легкий у використуванні і має характеристики, на які зважала при пошуку
Відповідь представника «Cthp»
Доброго дня! Дякуємо Вам за гарний відгук, бажаємо гарного настрою та приємних покупок
Olga Kolesnikova рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: HP Victus 16-r0434nw (8F709EA) 1 2 3 4 5 6 7 8 9, Замовлення №234446021

Гарний магазин,швидко зв'язались,допомогли визначитися з моделлю,за що окреме ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ,вислали швидше,ніж було домовлено,а ще і ноут класний)))) Дякую !!!
Oleg Androshchuk рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 970 Mist Grey (PB970-M-CIS), Замовлення №Електронна

Дуже хороший продавець.Була найнижча ціна, але ще зробили знижку як військовому.Гарне відношення і приємне спілкування.Рекомендую
Oleh88 рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB (889842640816), Замовлення №00022323122

Замовляв Xbox. Менеджер швидко звязався, допоміг з оформленням. В той день і поїхав до мене. Прийшов запакований, новий, всі пломби на місці. Дякую!
Юрий Бурцев рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 1 TB (MZ-V7S1T0BW), Замовлення №№234424330

Сделка прошла чётко и быстро! Товарного чека не было, но был вложен гарантийный талон. Рекомендую магазин.
Taras- рекомендує цей магазин

Купив: OnePlus Nord 3 16/256GB Tempest Gray EU, Замовлення №234339421

Ціна OnePlus Nord 3 5G виявилася найнижчою серед продавців із нормальним рейтингом (>80% позитивних відгуків), придбав. Смартфон відповідно до зазначеного продавцем опису прибув опломбованим із заводу й добре упакованим. Працює. Дякую.
Nikolay Ush рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI Stealth 17Studio A13VG-019US (STEALTH1713019), Замовлення №234422891

Все понравилось. Быстро, четко и с презентацией товара курьером который определенно знает что привозит. Заказал гравировку клавиатуры сразу у менеджера по телефону. Сбрасывал предоплату. Все работает втрой день как, полет нормальный. Дальше будет видно но думаю все будет ок. Товар новый
Дмитрий Сиранчук рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Стандартний об'єктив Sony SEL35F14GM 35mm f/1.4 GM, Замовлення №234373853

Купівля в даному магазині пройшла без проблем. Хоча є один нюанс : замість офіційної гарантії в 24 місяці, як було написано на сайті (в підтвердив менеджер), мені надали гарантію в 12 місяців від магазину. Але то дрібниці