Александр рекомендує цей магазин
27 лютого 2019

Купив: Samsung

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

vk не рекомендує цей магазин
8 лютого 2019

Купив: Ваги кухонні електронні Delfa DKS-040

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

2sss2 не рекомендує цей магазин
29 січня 2019

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32GB Blue

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

serg.k.74 рекомендує цей магазин
29 січня 2019

Купив: TP-LINK TL-WR841N

Заказал 2 роутера TP-LINK TL-WR841N по телефону. В тот же день прислали смс с номером ТН Новой Почты. Цена на сайте актуальна и ниже чем у других продавцов. Сергей.
Актуальная цена. Думаю тут что-нибудь прикупить. Надеюсь получится.
6 грудня 2019 Відповісти
Salaychuk не рекомендує цей магазин
29 грудня 2018

Хотів купити: Міксер Bosch MFQ40303

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Замовив міксер на подарунок. Наступного дня приїхавши до магазину міксер не отримав, його забрала якась пані. За слів продавця: ''Вона тикнула пальцем і сказала, шо то її.... Я віддав'' ... Далі були сповнені жалю очі і розповідь про ''багато роботи'' НЕ ТРАТЬТЕ ЧАС В ПУСТУ!!!
Юрій Фіченко не рекомендує цей магазин
28 листопада 2018

Хотів купити: Смартфон Meizu M6 Note 3/16GB Gold

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

два рази через день замовляв, день чекав, передзвонював, дізнавався, що вже нема. Тільки час згаяв, не рекомендую, коли поспішаєш, щось купити(
Игорь Петров не рекомендує цей магазин
26 листопада 2018

Хотів купити: Портативна колонка Xiaomi Square Box Bluetooth Speaker White (FXR4017CN)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Пытались сделать покупку блютус колонки. Ни заявленная цена ни наличие товара оказалось не актуальным. Зря потраченное время.
User_UA рекомендує цей магазин
21 листопада 2018

Купив: Електрочайник Bosch TWK3A014

Все отлично. Единственный магазин до суммы в 655 грн, у кого оказался на сегодня.
денис маркуш рекомендує цей магазин
5 січня 2018

Купив: Ресивер наземного мовлення World Vision T62D, Замовлення №968

Не сподобалося: замовлення через корзину, відвантаження товару

Лучшая цена соответствовала заявленной на hotline.Оперативная консультация по телефону и наличие товара на складе.Вежливый персонал на выдаче.Рекомендую...
qszxaw123 рекомендує цей магазин
3 січня 2018

Купив: Отличный Магазин. Заявку обработали оперативно. Товар выслали быстро. Связь поддерживали на протяжен, Замовлення №1021

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення через корзину