RooDiK312 Qwerty не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2019

Хотів купити: Компрессор и аэрограф, Замовлення №Замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Yuliya Pavlova рекомендує цей магазин
10 вересня 2019

Купив: Стиральная машина Zanussi ZWSG7101VS

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Заявку на покупку стиральной машины оставляли на сайте онлайн. Понравилась модель Zanussi ZWSG7101VS. Маленькое потребление энергии, небольшо расход воды. К тому же, уровень шума минимальный. Доставили Новой почтой через 3 дня. Пришла целая, не поврежденная при транспортировке. Совершенной покупкой довольны, к тому же цена невысокая.
Николай Суржко рекомендує цей магазин
3 червня 2019

Купив: Мотоблок Forte 1350G колеса 12" 9 л.с. червоний (72636)

В этот магазин обращаюсь не в первый раз. Заказывал мотокультиватор 5 или 6 лет тому назад (работает и сейчас). Теперь заказал мотоблок Forte 1350G. Заказом остался доволен на все 100%. Особая благодарность консультанту Сергею, всё объяснил и подсказал. Заказ с доставкой на "Новую почту" в разобранном виде, комплектация 100-процентовая, всё до винтика.Если буду покупать технику, обращусь снова в in-green.com.ua.
3 червня 2019

Купив: Gresso m1500va, Замовлення №1753997-175

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Eugene Mamilov рекомендує цей магазин
2 травня 2019

Купив: Насосная станция PEDROLLO HF PKm 60/24-CL, Замовлення №1788297

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Владимир Волковский не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 березня 2019

Купив: Устройство защиты сети ADECS ADC-0110-40

Не сподобалося: асортимент

Відповідь представника «IN-GREEN»
Владимир, очень жаль что устройство не исправно. На ADECS гарантия 36 месяцев. Напишите пожалуйста нам на office@in-green.com.ua номер вашего телефона или заказа или фото нашего чека, для того чтоб, мы убедились что вы наш клиент и мы поможем вам организовать замену или гарантийный ремонт.
Зраствуйте! 12 марта в 18.34 мне перезвонили . Навели справку и обещали помочь. Жду.
14 березня 2019 Відповісти
Здраствуйте! 18 марта в 09,14 мне позвонили. Дали адрес куда надо отправить . Отправил новой почтой...40 грн. доставка туда. Обратно ...? Жду.
18 березня 2019 Відповісти
Представник магазину «IN-GREEN»
Владимир, пожалуйста вышлите номер ТТН нам на почту office@in-green.com.ua
19 березня 2019 Відповісти
IgorG рекомендує цей магазин
14 лютого 2019

Купив: Gresso SM1500VA

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Замовляв трохи слабший і відповідно дешевший з цієї лінійки.але виявилось що вже продали.Запропонували цей.домовились.оплатив на карту і через день товар у Львові.все нормально.
Vitaliy Zhurbenko не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2018

Купив: Шабельна пила Ryobi RRS-1801M (5133001162)

Не сподобалося: асортимент

Замовив пилку у понеділок, одразу сплатив, обіцяли доставку на вівторок. Увесь тиждень слухав від магазину "сьогодні точно буде". Самі вони звичайно ж не передзвонювали і не попереджали про затримку. Довелось кожен день відміняти свої справи і чекати на кур'єра, який так і не приїжджав. Привезли аж у п'ятницю. Моя рекомендація потенційним покупцям: якщо вже замовляєте у цьому магазині, то хоч не платіть наперед.
VMarchuk рекомендує цей магазин
26 липня 2018

Купив: Товару для дома

Вже не перший раз роблю покупку в цьому магазині, і ніколи не було ніяких проблем, При замовленні, вам телефонує менеджер і ввічливо розмовляє, уточнює всі деталі замовлення, рекомендую та консультує професійно, магазин швидко доставляє замовлення зручним перевізником для клієнта, а головне все швидко та в терміни які й домовлялись. Можу рекомендувати даний магазин.
chamlay рекомендує цей магазин
13 липня 2018

Купив: Бетонозмішувач Forte EW2125P, Замовлення №1742206

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення