Viktor Pavlovich рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Ніж Cold Steel Kudu (20КК), Замовлення №10988

Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Ваш відгук, він для нас найцінніше, це сама гарна подяка за нашу роботу. Ми будемо і надалі тримати якість нашої роботи на високому рівні. Дякуємо за покупку та чекаємо на нові замовлення. З повагою магазин "Ohotnik"
Dima Luzgin рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Коврик для чистки пистолета, Кейс для зброї MTM Коробка MTM Dual Gauge Shotshell Case универсальная на 25 патронов 12/16/20 кал. Зеленый (S25D-11), Замовлення №10890

Не первый раз покупаю товары у этого продавца - очень доволен качеством и ценами!
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу довіру, що не раз купували у нас, ми дуже цінимо це, що Ви є нашим постійним покупцем і Вас задовольняє наше обслуговування та якість нашого товару. Будемо і надалі тримати високу планку якісного обслуговування та постійно себе вдосконалювати, саме такі прекрасні, і щирі відгуки спонукають нас на вдосконалення, і постійне покращення сервісу, бо розуміємо що це цінують та поважають нашу роботу. Красно дякуємо Вам за такий гарний відгук, нам теж дуже сподобалась з Вами співпраця, по більше би таких ввічливих клієнтів. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! Героям Слава!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Просто Мужик рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Складаний ніж Kershaw S30V Blur (1670S30V), Замовлення №10904

Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу довіру, ми дуже цінимо це, що Ви є нашим покупцем і Вас задовольняє наше обслуговування та якість нашого товару. Будемо і надалі тримати високу планку якісного обслуговування та постійно себе вдосконалювати, саме такі прекрасні, і щирі відгуки спонукають нас на вдосконалення, і постійного покращення сервісу, бо розуміємо що це цінують та поважають нашу роботу. Красно дякуємо Вам за такий гарний відгук, нам теж дуже сподобалась з Вами співпраця, по більше би таких ввічливих клієнтів. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! Героям Слава!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Дмитро7755 рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Глушник Nielsen 22 lr, Замовлення №10572

Dmytro Voloshyn рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: точильний камінь Risam RW231 1000/3000 (водный), Замовлення №10549

Давно хотів спробувати заточку ножів точильним каменем, тому почав шукати і вибирати підходящий для себе варіант. Замовив камінь у магазині "Ohotnik", зі мною швидко звязалися для уточнення деталей і підтвердження замовлення. Доставили товар у визначений термін, прийшов камінь цілий, без сколів і без будь-яких пошкоджень. Повністю задоволений покупкою)
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за відгук. Ми будемо і надалі тримати якість нашої роботи на високому рівні. Дякуємо за покупку та чекаємо на нові замовлення. З повагою магазин "Ohotnik"
Владислав Мухсинов рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Арбалет Man Kung MK-XB21BK, Замовлення №1000033

Рекомендую! Дуже швидко обробили замовлення і відправили. Дякую за знижку
Ірина Піхотна рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Магазин Magpul PMAG для AK 5.45 ?39 на 30 патронів, Замовлення №10409

Швидко зв'язались і відправили. Товар замовила пізно ввечері, а на другий день товар вже був у мене, товар оригінальний, якісний. Дуже дякую за таку оперативність, магазину бажаю успіхів і процвітання.
Майк Дивний рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Саундмодератор Ase Utra sl7 .30 (под кал. 270 Win; 7x64; 7mm Rem Mag; 308 Win; 30-06). Резьба - 5/8, Замовлення №10369

Доброго дня, дякую магазину на наявність необхідного товару, товар забрав самовивізом, тому ще поспілкувався с продавцем! Дуже толкові, знають свою справу! Тому заїдемо до них ще! Є багато того, чого не знайти в популярних у цій справі магазинів), хто знає про що я, зрозуміє!
Максим Дмитрук рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Мультитул Leatherman Bond + синтетический чехол , Термос ZOJIRUSHI SJ-TG08AA 0.8 л , Спальник Wechse, Замовлення №Мультитул Leatherman Bond

Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Вячеслав электронная книга рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Benchmade CLAYMORE Ranger Green 9070BK-1, Замовлення №1111111

Нож соответствует заявленным требованиям. Ребята, по моей просьбе, сделали хорошую скидку. За что им большое благодарю. На сообщения отвечают быстро. Отправка товара, в согласованные сроки.