Іван Різник не рекомендує цей магазин
9 березня 2021

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою LG GC-B399SMCM

магазин веде не чесну торгівлю. ціна набагато дорожча ніж заявлена
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня, Іван! Перепрошуємо, можливо сталась помилка чи непорозуміння при спілкуванні із нашим менеджером. Актуальна ціна товару (як і вказано зараз на нашому сайті) 12 144 грн. і це навіть менше ніж показано на скріншоті. На жаль інформації у відгуку недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як нашого покупця. Будь ласка, вкажіть номер вашого замовлення чи будь-які контактні дані. Оскільки наразі ми не маємо можливості зв'язатись із вами для урегулювання ситуації .
ви дуже засмутили мене, на щастя є інші площадки з гарними цінами відповідні заявленому, і вже завтра доставлять... маю щиру надію, що в майбутньому все буде виправлено. добра вам!
11 березня 2021 Відповісти
Представник магазину «Mobitek»
Підскажіть будь ласка, Ви до нас телефонували, тому що на сайті, було оновлення цін і потрібно було просто зачекати пів години, менеджер повинен був уточнити, тому дуже важливо знати, чи телефонували Ви?
11 березня 2021 Відповісти
З яких пір клієнт має бігати за магазином, а не магазин за клієнтами?? Тобто після поправки цін - якби менеджер зателефонував - мені здається було би питання вирішено. А так.
9 квітня 2021 Відповісти
Pasic Pasic не рекомендує цей магазин
6 березня 2021

Хотів купити: Пральна машина автоматична Beko WRS 5512 BWW, Замовлення №Замовлення746507

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Перепрошуємо за завдані незручності. Дійсно по вашому замовленню сталась прикра помилка. На жаль це з'ясувалось запізно. Можемо вас запевнити, що ми зовсім не зацікавлені в тому, щоб покупці лишались незадоволені покупкою і обслуговуванням. На складі сталась помилка - це дійсно провина магазину і ми приносимо вибачення, але ми не мали на меті ввести вас в оману.
Светлана Козак рекомендує цей магазин
1 березня 2021

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermex IF 50 V (pro), Замовлення №744557

B этом магазине я брала бойлер. По истечению двух лет он потек и я снова обратилась в этот магазин что бы обменять по гарантии, все прошло без проблем, спасибо менеджеру по сервису Екатерине за помощь и организацию по обмену. МАГАЗИН РЕКОМЕНДУЮ
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня, Світлана ! Дякуємо за позитивну рекомендацію і високу оцінку нашої роботи.
Svyryd Svolota не рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Хотів купити: Bobby Hero Regular anti-theft backpack / light blue (P705.299)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Зробив замовлення, в суботу, через годину подзвонили і підтвердили, що в понеділок привезуть. В понеділок передзвонили і сказали "вибачте, нема в наявності, купіть щось інше".
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня Перепрошуємо за цю неприємну ситуацію та завдані незручності. Дійсно інформація по наявності товару була оновлена недостатньо швидко і замовлення було прийнято. Вам вже зателефонував менеджер з відділу контролю якості для подальшого врегулювання питання.
Представник магазину «Mobitek»
На жаль в такому кольорі, вони закінчилися у виробника, залишилися лише в чорному, запропонували інший колір цієї моделі, покупець відмовився.
17 лютого 2021 Відповісти
1207evil рекомендує цей магазин
2 лютого 2021

Купив: Матрас Yellow MELON / МЕЛОН 180*200см, Замовлення №737252

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Так, виникла помилка про яку, Вас одразу попередили, до Вас зателефонувала Катерина і запропонувала Вам, ми Вам надсилаємо Ваш матрац, а Ви нам відправляєте наш так як наш матрац Ви ще не відправили а ми Вам відправили Ваш, ми поставили ціну як за наложенний платіж, про що Вас попереджали, після того, як ми отримаємо матрац і він буде в тому стані в якому Ви його забрали, ми знімемо наложенний платіж і Ви заберете свій товар, заплатите лише за послуги з доставки 911 гривень + 20 гривень за повернення коштів за доставку, або можете їх сплатити коли будете робити нам повернення, тоді заберете безкоштовно.
Представник магазину «Mobitek»
Добрый день! Матрац покупателем получен, надеюсь прослужит долгие годы данный товар. Инцидент исчерпан.
11 лютого 2021 Відповісти
Матрац отримав, питання закрите.
16 лютого 2021 Відповісти
Льоша Стисло рекомендує цей магазин
25 січня 2021

Купив: Мийка дт-1517

Забрав на НП на другий день після замовлення.комплектація,як описано на сайті.Зібрав-все працює.Ціна нижче,ніж на офіційному сайті виробника.Дякую.
Відповідь представника «Mobitek»
Добрий вечір, Олексій ! Дякуємо за позитивну рекомендацію. Приємного користування. Завжди раді бачити вас нашим покупцем!
Александр Комаров рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Купив: GT Racer C-1015 orthopedic pink, Замовлення №739103

Відповідь представника «Mobitek»
Добрый день, Александр! Благодарим за положительную рекомендацию. Рады , что покупка в нашем магазине оставила у Вас приятные впечатления . Спасибо , что выбрали наш магазин . Ожидаем Ваших новых обращений.
Videowedding рекомендує цей магазин
4 січня 2021

Купив: Офисное кресло GT Racer (W-51)

Відповідь представника «Mobitek»
Добрый день Благодарим Вас за положительную рекомендацию ! Рады , что Вы довольны покупкой . Спасибо , что выбрали наш магазин .
pelgorsky рекомендує цей магазин
24 грудня 2020

Купив: Змішувач для кухонної мийки Globus Lux GLLR-0999-3 Titanium, Замовлення №734847

Ніяких недоліків. Замовлення було надіслано згідно оголошеній менеджером даті. Дякую.
Відповідь представника «Mobitek»
Добрый день Благодарим за положительную оценку нашей работы. Приятного пользования. Всегда рады видеть вас нашим покупателем !
Лілія Бітик не рекомендує цей магазин
22 грудня 2020

Купив: ОБОГРЕВАТЕЛЬ CAMRY CR 7810, Замовлення №733045

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Відмовилися повертати товар протягом 14 календарних днів. Коли отримали повернутий товар, то сказали що це Нова пошта його розбила, і розбираєтеся із нею. Категорично не рекомендується мати будь які зв'язки з даним магазином.
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня Шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але обмін товару можливий якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд. В даному випадку товар, який прибув від вас на повернення має суттєві пошкодження, в зв'язку з чим не може бути прийнятий магазином. Оскільки із ваших слів товар був відправлений в належному стані, можна зробити висновок, що товар пошкоджено перевізником. Порядок дій в таких випадках повідомив вам наш сервіс менеджер. У випадку, якщо перевізником пошкоджено товар, необхідно скласти відповідний акт на відділенні Нової пошти і сформувати претензію на повернення коштів безпосередньо до перевізника. Оскільки відправник в такому випадку саме ви, то магазин від свого імені не може пред'являти претензію перевізнику. Найближчим часом сервіс менеджер зателефонує вам повторно, для подальшої консультації.
Товар не має наявних пошкоджень. А якби було так, то ви б мали скласти притензію та стягувати кошти з нової пошти. Ви виставляєте найнижчі ціни і ніяких гарантій згідно чинного законодавства не не даєте.
4 січня 2021 Відповісти
Представник магазину «Mobitek»
Доброго дня Шкода , що з вашим замовленням сталась така неприємна ситуація. Але хотілось би зауважити , що наш магазин дотримується усіх зобов'язань, які має виконувати згідно з нормами чинного Законодавства України . Повернення у термін до 14 днів, можливі лише за умови повного збереження товарного вигляду, та відсутності дефектів. CAMRY CR 7810 , що прибув на відділення Нової пошти мав механічні пошкодження , в зв'язку з чим не був отриманий представником магазину. В підтвердження факту наявності пошкоджень , представником магазину на відділенні Нової пошти було знято відео, на якому зафіксовано стан товару. Дане відео було відправлено вам для ознайомлення . Також вам було надано консультацію сервіс менеджером з приводу , яким чином в такій ситуації можна розв'язувати питання компенсації перевізником коштів за пошкоджений товар .
5 січня 2021 Відповісти