Bodya не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 жовтня 2021

Купив: Jumi Bistro Black-2, Замовлення №779297

Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення, за затримку, менеджер з відділу якості до Вас зателефонувала, все пояснила, ще раз вибачте, за це непорозуміння.
Дійсно зателефонував менеджер, пояснив причину затримки, в той же день оперативно відправили товар і я його вже отримав! Все супер, приємно отримати таку швидку реакцію. Дякую!
30 жовтня 2021 Відповісти
WildBoar рекомендує цей магазин
17 жовтня 2021

Купив: Гайкокрут Tekhmann TIW-300/i20 kit, Замовлення №35821

Работай магазина доволен на все 100%. Связались быстро, заказ отправили также быстро, сроки оговаривались. Товар в заводской упаковке.
Alexander Koryttsev рекомендує цей магазин
17 вересня 2021

Купив: Сковорода для вафель Nordic Ware Sweetheart 1705, Замовлення №35236

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Быстро позвонили, договорились о доставке, оговорили сроки. На следующий день перезвонили и очень вежливо спросили о возможности перенести сроки доставки, конечно при такой вежливости я спокойно согласился. Потом приехал товар в назначенный срок, всё хорошо. Цена на товар среди конкурентов была самой низкой
Olga Kovalova рекомендує цей магазин
3 вересня 2021

Купив: LG f2v5hs1w

Покупали там несколько единиц техники, все удачно. Цена соответствовала той, что на сайте. Особенно приятно удивил уровень сервиса недавней покупки. Заказали в 20:30, а через 2 минуты перезвонили с магазина для уточнения заказа и деталей доставки. На следующий день товар был доставлен. Всем довольны.
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Дякуємо, за Ваш відгук, звертайтесь до нас ще!
igraplusme рекомендує цей магазин
3 вересня 2021

Хотів купити: Планшет Lenovo Tab M10 Plus FHD 4/64GB Wi-Fi Platinum Grey

Есть беспатный номер для созвона с менеджером, удобно, когда звонишь с городского номера. Плюс - хорошие цены и много чего можно выбрать для школьника, особенно в начале учебного года.
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Дякуємо, звертайтесь, до нас ще!
taras877 не рекомендує цей магазин
1 вересня 2021

Купив: Чохол для смартфона Moshi Overture Premium Wallet Case for iPhone 12/12 Pro Jet Black (99MO091015), Замовлення №771022

Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення, за те що затрималася доставка по Вашому замовленню, до Вас зателефонували на наступний день, з відділу якості, запропонували безкоштовну доставку до 18.00, вибачилися перед Вами, неможливо наперед знати в котрій годині кур`єр буде на місті, є різні покупці, які тримають кур`єра. Раніше доставки були до 21.00, так як не встигаємо вчасно, змінили графік до 22.00, менеджер не попередила Вас, але інформація вказана на сайті, вона помилилася випадково, так як лише з недавнього часу доставка до 22.00. В нашій компанії не лише готівка, а є змога виставити рахунок, сплатити на картку, сплатити на сайті за товар та готівкою кур`єру! Ще раз вибачте будь ласка, нам дуже шкода, що виникла така ситуація, ми дуже шануємо наших покупців і стараємось щоб такі ситуацї не виникали.
А тепер уявіть мою реальну ситуацію - я замовляв доставку НА РОБОТУ. Це ок - почекати до 21:00. Але я не можу сидіти до 23:00 на роботі.
2 вересня 2021 Відповісти
Представник магазину «Mobitek»
Нам дуже шкода, правда, якщо Ви дасте нам ще один шанс, ми докажемо, що ми не такий поганий магазин і дійсно шануємо своїх покупців не зважаючи на вартість товару, можемо доставити Вам до 18.00 замовлення.
2 вересня 2021 Відповісти
Ant1pka рекомендує цей магазин
25 серпня 2021

Купив: Парта-трансформер GT Racer DS-1801 wood/gray, Замовлення №769386

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Дякуємо, за Ваш відгук, звертайтесь до нас ще!
Геннадій Den не рекомендує цей магазин
19 серпня 2021

Хотів купити: Lg 43nano756pa, Замовлення №769370

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Ми приносимо свої вибачення, за те що менеджер прийняла замовлення по неактуальній ціні, правильна вартість була вказана в нас на сайті, вона повинна була, Вас попередити. На "хотлайні" оновлюється інформація один раз на добу, по тій ціні телевізор був вже проданий, тому і змінили ціну на сайті. Ще раз вибачте будь ласка, ми надамо знижку, на будь який товар який Вас зацікавить, в якості вибачень перед Вами.
Aserega09 не рекомендує цей магазин
13 серпня 2021

Хотів купити: Не смог посмотреть и выбрать нормально товар

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Я ни чего не купил в этом магазине, потому, что видно руководители перемудрили с персоналом SEO. Сайт построен не понятно по каким неведомым принципам, просмотреть товар еще можно одну единицу, но дальше начинается кардибалет... Сколько нужно иметь нервов что бы найти определенный товар на этом ресурсе одному Богу известно. Я думаю в ближайшее время уровень персонала магазина скажется на результатах продаж, даже не смотря на самые низкие цены среди конкурентов.
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! На сайті представлені фільтри, якими Ви користуєтесь, є гаряча лінія, де Вам можуть допомогти, що саме Ви не змогли знайти, я залюбки Вам допоможу знайти товар на сайті і розповім як ним користуватися, залиште будь ласка свій номер телефону і до Вас зателефонують з відділу якості, щоб повністю вирішити Ваше питання?! Приносимо свої вибачення, перед Вами, дуже шкода, що у Вас залишилося негативне враження.
DoctorUSI рекомендує цей магазин
13 серпня 2021

Купив: Витяжка вбудована Best Chef Space box 1000 black 60 (4F481B2L7E)