Ahmet23 рекомендує цей магазин
26 липня 2021

Купив: 2E Power Bank 10000mAh Quick Charge

Покупал здесь пауербанк 2E Power Bank 10000mAh Quick Charge. Связались быстра, цена мне понравилась. Доставка нормальная, все пришло вовремя. В целом впечатления только положительные, никаких нареканий нету.
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, звертайтесь до нас ще.
AntonYan рекомендує цей магазин
18 липня 2021

Купив: Навушники без мікрофону AKG K371, Замовлення №762679

По заказу в один клик связались быстро. На следующий день наушники были на точке выдачи, также в смс дали номер (бесплатный для всех операторов), для уточнения наличия перед забором заказа. Два раза звонил, отвечали сразу. Наушники оригиналы с официальной гарантией + цена ниже чем у большинства магазинов. Сервисом и товаром доволен, магазин рекомендую!
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Дуже дякуємо, за Ваш відгук, звертайтесь до нас ще!
Mila рекомендує цей магазин
24 червня 2021

Купив: Морозильная камера Liebherr GP 2733

Приобрела в этом магазине морозильную камеру. Утром сделала заказ, вечером доставили. По цене - лучшее предложение. Обслуживанием довольна. Спасибо!
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Дякуємо, за зворотній зв`язое, звертайтесь до нас ще.
Андрей С. рекомендує цей магазин
19 червня 2021

Купив: СТИРАЛЬНАЯ МАШИНА LG FH0J3NDN0, Замовлення №759242

Неплохой интернет магазин, цены соответствует и по наличию тоже, менеджер тоже всё отлично подсказал, а вот доставка очень огорчила, договорились встретиться на 18:00 но пришлось ждать почти до 20:00 с постоянным звонком что будем через 15 минут
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня, Андрій. Дякуємо Вам за позитивну оцінку роботи нашого магазину. Приносимо вибачення за затримку з боку доставки, доставки в вечірній час здійснюються в проміжку з 18 до 21 години і, на жаль, не завжди можливо передбачити наявність заторів на дорогах. Але ми будемо працювати в напрямку оптимізації нашої доставки.
Ольга Ольгина рекомендує цей магазин
10 червня 2021

Купив: Планшет

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Я часто заказываю в Мобитеке. Цена часто гораздо ниже, чем в других магазинах. Большой выбор товаров, с доставкой и сервисом проблем нет. В этот раз брала планшет Lenovo M8 WiFi 3/32, все понравилось)
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня! Дякуємо, за оцінку нашого магазину, звертайтесь до нас ще!
https://pastenow.ru/506027f1abcf527c4029166d32056111 - cкриншот подтверждения покупки.
12 червня 2021 Відповісти
Den Kovgan не рекомендує цей магазин
8 травня 2021

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN39UW316

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару

Доставку постоянно откладывают, невозможно планировать свое время
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня Перепрошуємо за завдані незручності. Дійсно з об'єктивних причин були змушені перенести доставку вашого замовлення з 07.05 на 08.05 . Вибачте, будь ласка. Дякуємо за зворотний зв'язок.
Gulser не рекомендує цей магазин
27 квітня 2021

Хотів купити: Bellelli Mr Fox Relax B-fix до 22кг, Неоново-жёлтое с чёрной подкладкой (Hi Vision) (01FXRB0027)

Ціна не відповідала заявленій, 3800 грн замість 2500 грн.
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня Перепрошуємо за завдані незручності. На жаль на момент оформлення замовлення ціна дійсно відображалась невірно. На поточний момент помилки усунені. Вибачте, будь ласка. Дякуємо за зворотний зв'язок.
artyom не рекомендує цей магазин
26 квітня 2021

Хотів купити: Melitta Molino Electrical Coffe Grinder 1019-02 EU, Замовлення №33479

Не рекомендую тратить время на этот магазин. Оформил заказ, договорились о времени доставки. Через время после этого звонят и говорят что цена выросла на 100 грн.
Відповідь представника «Mobitek»
Сергей Константинов не рекомендує цей магазин
29 березня 2021

Хотів купити: AIMA POWER EAGLE, Замовлення №33087

Заказал скутер за 19500 грн. менеджер сказал узнает наличие на складе и перезвонит. Через пару моих звонков они соизволили узнать и сообщить мне что скутер какой я заказал напомню за 19500 грн. Стоит на 3000 грн. дороже. Так что подумайте дважды чем у них заказывать.
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня Перепрошуємо за завдані незручності. На жаль інформація стосовно товару AIMA POWER EAGLE на сайті відображалась не вірно. На уточнення інформації і усунення помилки знадобився деякий час. Шкода, що у вас лишилось неприємне враження. Зі свого боку ми намагались максимально швидко усунути помилку і працюємо над тим, щоб в майбутньому запобігти виникненню подібних ситуацій. Вибачте, будь ласка. Дякуємо за зворотний зв'язок.
Alexcoi рекомендує цей магазин
18 березня 2021

Купив: Скороварка Yummy YPC-602G, Замовлення №32942

Заказал в субботу мультиварку, оплатил онлайн на сайте этого магазина картой, буквально через мин.15 перезвонили и сказали, что отправка будет во вторник. Получил в среду в своем городе, заказывал скороварку Yummy YPC-602G на 6 литров. Уже опробовал, приготовил суп с перловки под давлением - скороварка отличного качества. Спасибо Вашему магазину и производителю за качественный товар!
Відповідь представника «Mobitek»
Доброго дня . Дякуємо Вам за позитивну рекомендацію. Раді, що ви задоволені покупкою. Звертайтесь до нас ще!