Denis рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Вішалка настінна IKEA MULIG Штанга для одежды (301.794.35), Замовлення №227927090

Чудова якість товару, забезпечення функціонування магазину на вищому рівні, рекомендую)
Dima Lisnikov не рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Хотів купити: Стілець для годування ANTILOP Детальніше: https://megal-mebli.com/ua/p1114245144-stulchik-dlya-korm

В воскресенье заказал товар, сказали что в ПН либо максимум во ВТ будет отправка. Во вторник набрал, сказали Вт ли Среду, в среду пишу на их официальный вайбер в котором они сами присылали реквизиты чтобы узнать что с товаром, почему не отправили хотя внес предоплату, молчание, полный игнор. Написал карту чтобы вернули средства, тоже игнор, прочитали, деньги вернули. Никому не рекомендую, так как потратил время впустую.
Відповідь представника «Megal-mebli»
Дмитро, хотіли б принести вам щирі вибачення за дане непорозуміння. Так склалося, що на момент ваших звернень ми мали проблеми з сервером та не могли надати вам чітку відповідь стосовно відправки замовлення, оскільки очікували прибуття товару саме на вт-ср, а відправка замовлень у нас відповідно на наступний день, тому вийшла така дезінформація стосовно відправлення. Ні в якому випадку вас ніхто не ігнорував, бачили ваші повідомлення, проте через проблеми з вайбером та телефонією не могли вам своєчасно відповісти, тому щоб ви не гнівались повернули вам кошти відразу. Дуже перепрошуємо за дану ситуацію та сподіваємось на порозуміння.
fanat1k рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Столик-таця KLIPSK, Замовлення №123

Anastasiia Shylan рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Стелаж IKEA KALLAX стеллаж 77x39h147 (802.758.87), Замовлення №221012724

Все дуже оперативно відправили, замовляємо вже другий раз і приємно вражені, рекомендую магазин
HannaH рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: М'яка іграшка IKEA DJUNGELSKOG Орангутанг (004.028.08), Замовлення №000143567

Швидко відправили, товар відповідає опису, все сподобалося. Дякую.
Alla Bema рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Туалетний столик ікеа, Замовлення №Ххх

Дякую за якісний сервіс
Liudmyla Trunova рекомендує цей магазин

Купив: Micke стіл письмовий, Замовлення №000134836

Купувала стіл Ікеа. Дуже задоволена покупкою. Швидко доставили. Гарна ціна. Ми вдома самостійно зібрали. Дякую!
Владимир Ременюк рекомендує цей магазин

Купив: Полка Ikea

Чудовий магазин! Рекомендую!
Юлия Мороз рекомендує цей магазин

Купив: Стіл EKEDALEN 120/180x80 см

Продавець швидко виходить на зв’язок. Товар прийшов в заявленний термін. Стіл високої якості, товаром задоволена! Магазин рекомендую!
Марина Агрба рекомендує цей магазин

Купив: Стільці ікеа

Добрий день! Замовлення прийшло дуже швидко, навіть не зважаючи на те, що попереджали - товар під замовлення (очикування приблизно 2тижні), надіслали через 3 дні. Я задоволена, все швидко, акуратно запаковано, все добре. Дякую. Рекомендую!