Максим рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Журнальний столик LACK 90х55 см IKEA 904.499.05, Замовлення №№236018840

Зробив замовленя в цей день і відправили. Все сподобалося. Магазину за оперативність дякую.
Александр Баумгартен рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Стійка для одягу IKEA MULIG Вешалка напольная (601.794.34), Замовлення №235824987

Всё в порядке, единственное - после проведения оплаты пришлось самому уточнять дошла ли сумма до продавца.
Alyona Sydoruk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 квітня 2023

Купив: Каркас стеллажа TROFAST 99х44х56 см IKEA 801.538.00, Замовлення №230342438

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Megal-mebli»
Олена, перепрошуємо за довгий час очікування. На жаль ми не можемо вплинути на терміни доставки рекламації. Переглядаємо наразі фурнітуру вам відправили, доставку сплатили. Сподіваємось ви вже користуєтесь стелажем. Приносимо щирі вибачення за дане непорозуміння.
20.04.2023 тільки отримала фурнітуру від магазину і змогла зібрати. Але загальне враження від магазину всеодно зіпсовано. Майже 2 місяці очікуання.
25 квітня 2023 Відповісти
Maks Fandeev рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Стілець для годування ANTILOP IKEA 290.672.93, Замовлення №227936982

Швидко і якісно!
Marina Lezhdey рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Комод KOPPANG на 3 шухляди IKEA 103.859.50, Замовлення №232534639

На момент замовлення тут була найнижча ціна на ринку. Ввечері замовила - вранці відправили. З товаром все добре. Чудовий сервіс, дякую!
Ihor Vynokurov рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Стелаж BILLY 80x237 см IKEA 591.822.01, Замовлення №230352959

Швидка доставка, добре пакування, чудові стелажі. Рекомендую і магазин, і товар.
Андрей Козленко рекомендує цей магазин

Купив: Стіл і стільці Ікеа, Замовлення №Не пам'ятаю

Замовив стіл і стільці Ікеа. Все прийщло вчасно і упаковане в окремий дерев'яний бокс Нової пошти, що майже виключає пошкодження при перевезенні і розвантаженні.
Anna2110pelin рекомендує цей магазин

Купив: Горщик , Замовлення №1

Замовила дитячий горщик. Прийшло все швидко. Горщик з якісного пластика.
J рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Стійка для одягу IKEA MULIG Вешалка напольная (601.794.34), Замовлення №229175742

В цілому все сподобалось. Товар в наявності, ціна відповідає. Єдине зауваження:- продавець першим не вийшов на зв'язок! Довелось телефонувати самому.
Светлана Макарова рекомендує цей магазин

Купив: Дитячий горшок та підставка від Ikea, Замовлення №229238657