Vira Yarosh рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Крісла ікеа

Купувала крісла.все доставлено вчасно,гарно запаковано.Буду купувати ще
Nataliia Popova рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Vesken

Зв'язалися через кілька хвилин після замовлення, відправку зробили того самого дня. Ціна на сайті була актуальною. Все пройшло швидко і без проблем. Дуже чудовий сервіс.
Esher рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Ikea Markus, Замовлення №210624720

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Придбав чудове крісло за гарною ціною. Доставка зайняла певний час, але я був попереджений заздалегідь при підтверджені замовлення.
Юрий Кураев рекомендує цей магазин

Купив: Дитяче компютерне крісло ORFJALL, Замовлення №209842712

Товар прийшов вчасно, роботою магазину цілком задоволений.
Інеса Василенко рекомендує цей магазин

Купив: Стіл дитячий і стільчик

Дуже задоволені товаром! Якість супер! Рекомендую!!!!!
anya1008 рекомендує цей магазин

Купив: Стелаж Ikea

Замовляли стелаж IKEA для дитячих іграшок. Все добре. Оформлення вчасне, відправка теж швидка. Товар такий який і очікували,був в наявності, зі збиранням проблем не було, навіть дитина впоралася. Однозначно рекомендую. Дякую
Natali Loborchyk рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Настольная лампа FORSA

Мари Гребенюк рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: Стелаж з контейнерами

Дуже якісний і зручний у використанні. Магазин рекомендую.
Ira Hamaliychuk рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Купив: Дитячий стілець для годування ikea

Покупкою задоволена, рекомендую
Віліна рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Купив: IKEA ORFJALL (ИКЕА ?RFJ?LL) 70441769, Замовлення №000116354

Добрий день. На даному сайті робили замовлення двох дитячих крісел, дуже вдячні за обслуговування працівниками магазину при оформленні та купівлі даних крісел. Отримали вчасно, користуємося вже другий місяць, діти дуже задоволені, ніяких нарікань не маємо! Рекомендуємо батьками купляти товари у данному магазині! Гарного Вам дня!) Слава Україні! Героям Слава!