13fox не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 березня 2024

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Black Late 2023 (MRX33)

Магазин виправився, чудова служба підтримки, привезли новий макбук в ідеальній коробці і зробили знижку. Дякую
6 квітня 2024 Відповісти
Артем Антонов рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Starlight Alpine Loop - Small (MQEY3/MQFQ3), Замовлення №575127

Покупал для жены на др , быстро отправили новой почтой. Получил в срок. Жена довольна подарком, магазин рекомендую ! Единственное чек сбрасывают в вайбер.
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині! Ми раді, що Ваш подарунок припав до душі Вашій дружині. Ще раз дякуємо Вам за Ваш відгук та за те, що Ви довіряєте нам! З повагою, Команда Ябко
Mariana1111 рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Apple iPad Pro 11 2022, 128GB, Silver, Wi-Fi (M2) (MNXE3), Замовлення №500538

Після відвідання магазину і придбання iPad Pro 11 я лише можу поділитися позитивними враженнями. Обслуговування було відмінним, персонал допоміг вибрати потрібну модель та відповів на всі питання. Магазин мав широкий вибір аксесуарів та інших продуктів, що дозволило мені знайти все необхідне на одному місці. Особливою перевагою було можливість переглянути демонстраційні зразки перед покупкою. В цілому, мій досвід відвідування магазину позитивний , і я з радістю рекомендую його іншим клієнтам.
Відповідь представника «Ябко»
Дуже дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам неймовірно приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою в нашому магазині! Ваші слова про роботу наших менеджерів та сервісу нас дуже тішать. Ми раді, що Ви оцінили підбір девайсу, який відповідає Вашим потребам та своєчасну доставку. Ми будемо й надалі працювати над тим, щоб кожен покупець у нашому магазині залишався задоволеним. Дякуємо Вам за те, що Ви поділилися своїм досвідом! З повагою, Команда Ябко
Promotive рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63), Замовлення №500553

Щиро рекомендую цей магазин! Справляються з замовленнями на відмінно! Вчасно доставляють товар, професіонально підковані працівники! Ці покупки це завжди позитивні емоції!
Відповідь представника «Ябко»
Дякуємо за ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені сервісом та товаром! Ми завжди намагаємося зробити все можливе, щоб наші клієнти були щасливі. Ваші позитивні відгуки мотивують нас працювати ще краще! З повагою, команда ЯБКО!
Дмитро Кінаш рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray Late 2020 (MYD82), Замовлення №500498

На днях забрав свій MacBook Pro 13 і ця покупка була моїм найкращим рішенням . Окреме дякую привітному консультанту , який дав відповідь на усі мої запитання й проконсультував щодо плівки та гарантії. Замовляв онлайн і забрав з фізичного магазину. Я дуже задоволений покупкою, все просто літає. Після користування віндою я не можу натішитись чіткістю картинки. Хочу ще відмітити, що заряд він тримає на відмінно . Ще раз дякую , неодмінно повернусь до вас.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Нам дуже приємно, що ви задоволені покупкою MacBook Pro 13! Ми раді, що ви оцінили зручність онлайн-замовлення та можливість отримання товару у фізичному магазині. Ми хочемо, щоб вам було максимально зручно купувати у нас. Ми будемо раді бачити вас знову в нашому магазині! З радістю допоможемо вам з будь-якими питаннями! З повагою, команда ЯБКО!
Мусій А рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №500493

Магазин, де я купував iPhone 15 Pro на 256 ГБ, вражає своєю професійністю та відмінним обслуговуванням клієнтів. Персонал був дуже доброзичливий і готовий відповісти на всі мої запитання щодо товару. Крім того, асортимент продукції в магазині був вражаючий, а обсяг інформації про кожен товар допоміг мені зробити правильний вибір. Я задоволений своєю покупкою і з нетерпінням чекаю на можливість знову відвідати цей магазин у майбутньому.
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Ми щиро дякуємо вам за ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені сервісом та товаром! Ми завжди намагаємося зробити все можливе, щоб наші клієнти були щасливі. Ваші позитивні відгуки мотивують нас працювати ще краще! З радістю допоможемо вам з будь-якими питаннями! З повагою, Команда ЯБКО
Orest12345 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Blue (MTP93), Замовлення №510545

Чудовой магазин та привітні консультанти. Розповіли про продукт цікаві фішки .
Відповідь представника «Ябко»
Вітаємо! Ми щиро дякуємо вам за ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені сервісом та товаром! Ми завжди намагаємося зробити все можливе, щоб наші клієнти були щасливі і могли використовувати увесь потенціал пристрою. З радістю допоможемо вам з будь-якими питаннями! З повагою, Команда ЯБКО
WasabiSmell рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23+ 8/512GB (Phantom Black) (Global), Замовлення №576055

Смартфон приїхав новий, запакований зі всіма пломбами, в зазначений термін (на наступний день після замовлення). При оформленні замовлення і на видачі в магазині дещо навїязливі пропозиції додаткових аксесуарів та сервісів але це не зіпсувало загального гарного враження від покупки.
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Щиро дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою нового смартфона. Щодо нав'язливих пропозицій додаткових аксесуарів та сервісів, ми розуміємо Ваше занепокоєння і обов'язково проведемо розмову з нашими менеджерами, щоб вони пропонували додаткові послуги більш ввічливо та ненав'язливо. Ми завжди прагнемо до того, щоб наші клієнти мали можливість отримати всю необхідну інформацію про доступні аксесуари та сервіси, але при цьому не відчували тиску з боку наших співробітників. Дякуємо Вам за розуміння. З повагою, Команда ЯБКО
Карина Шевчук не рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: 11 128 purple used, Замовлення №А+90

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Придбала бу телефон користувалась ним 6 днів і вже полоси і плями на телефоні, в магазині запевняють що екран не змінювався, але як таке можливо щоб він трохи сильнішого натиску з?явились полоси на телефон. Консультанти намагалися переконати мене що це я сильно на нього надала, це просто абсурд. Не раджу купувати в цьому магазині
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. Нам шкода, що Ваш досвід не відповів очікуванням. Будемо вдячними за зворотній зв'язок, щоб ми могли виправити ситуацію та покращити наш сервіс. Telegram : @jabko_support Лінія турботи: 044 334 69 48. Електронна адреса: help@jabko.ua З повагою, команда Ябко.
Aleksandr Pilipenko рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Apple Pencil 2 for iPad (MU8F2), Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022, 128GB, Space Gray, Wi-Fi (M2) (MNXP3), Замовлення №560432

Купував тут у перше. Покупкою задоволенний. Єдиний недолік так це те що не було чека на покупку
Відповідь представника «Ябко»
Вiтаємо! Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою. Стосовно чеку, усі покупки для зручності наших клієнтів прив'язані до їх номеру телефону, для обслуговування чи отримання іншої інформації достатньо повідомити лише Ваш номер телефону, якщо ви бажаєте ви можете написати нам на Telegram : @jabko_support або на пошту : help@jabko.ua Очікуємо на ваші наступні покупки! З повагою, команда ЯБКО