Evgeniy Shi рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Вбудований Духовий шкаф Siemens HB634GBS1, Замовлення №000122728

Могу рекомендовать данный магазин! Все в срок и по заявленной цене. Замечаний к товару нет! Отдельное спасибо менеджеру Андрею за помощь и гибкость в организации доставки!
Светлана рекомендує цей магазин

Купив: Набір насадок для овочерізки Bosch MUZ9VL1, Замовлення №000125779

Купувала в цьому магазині вперше, дуже сподобалося обслуговування. Товар прийшов якісний та в заявлені строки. Насадки виявилися зручними, користуюся з задоволенням. Магазин рекомендую. Буду звертатися і надалей.
Відповідь представника «FoRoom»
Світлана, добрий день! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Галина Шипенко рекомендує цей магазин

Купив: Bosch PIF651FC1E, Замовлення №000127121

Оформлюю замовлення у цьому магазині не вперше. При оформленні замовлення консультант швидко і професійно допоміг підібрати техніку для кухні. Доставка була виконана швидко у зручний для мене час. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «FoRoom»
Галина, вітаємо! Дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.
dmitriyrash1k рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR Professional (0611254768), Замовлення №000127123

Замовляв перфоратор фірми Bosch. Товар доставлений в назначений термін. Товар відповідає заявленим виробником якості. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо! Дякуємо, що обрали наш Інтернет-магазин! Раді старатись для Вас!
IgnatOFF рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор TCL 43C645, Замовлення №000126944

Придбав телевізор TCL 43C645. Головний плюс - доставка в квартиру (Київ) з можливістю підключення і перевірки, і все це за 200 грн. На сьогодні це рідкість
Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок. Раді старатись для Вас!
Illia Poperechnyi рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Духова шафа, варильна поверхня, посудомийна машина, витяжка, мікрохвильова піч, Замовлення №000126356

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день! Дякуємо за приємний відгук. Нехай покупки в нашому магазині приносять задоволення та позитивні емоції.
Александр Богун рекомендує цей магазин

Купив: Електропилка, Замовлення №Клалад

Дякую магазину,особисто менеджеру Андрію,успіхів
Відповідь представника «FoRoom»
Олександр, вітаємо! Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої роботи. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Lyudmila Pavlyuchenko рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник Boch KGN39VLEV, Замовлення №000127014

Дуже задоволена покупкою в цьому магазині. Швидко звязалися, професійно відповіли на всі питання, наступного дня доставили в заявлений час. Консультант приємний і ввічливий.
Відповідь представника «FoRoom»
Людмила, вітаємо! Дякуємо, що обрали наш Інтернет-магазин! Завжди раді старатись для Вас!
ВНК рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична Electrolux EHF46547XK, Замовлення №000127071

Задоволен покупкой, сподобалася професійна консультація менеджера, швидко доставили.
Відповідь представника «FoRoom»
Добрий день! Ми дякуємо Вам за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Lera Barcelona рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Інверторний газобензиновий генератор K?nner&S?hnen KS 2100iG SK, Замовлення №000127034

Дякую, все було дуже оперативно Товаром задоволені та ще і отримали знижку Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «FoRoom»
Вітаємо! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас!