Stas Shembrak рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Холодильник Hisense RB424N4BID (HZF3668SND), Замовлення №354192

Доброго времени суток! Уже не первый заказ здесь, в этот раз купил холодильник. Этот магазин по ценовому уровню сопоставим с другими популярными розничными сетями. Обычно делаю здесь покупки во время акций, больше всего на Черную Пятницу.Уровень обслуживания всегда на высоте. Цена в магазине всегда соответствует той, что указана на сайте, чего не скажешь о некоторых других местах. До сих пор никаких проблем не возникало. Всем рекомендую!!!
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Станіславе! Щиро дякуємо за такий відгук! Нам дуже приємно читати позитивний відгук від постійного клієнта! Завжди раді нашій із Вами співпраці!
Павлюк Євгенія рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Ваги кухонні Mesko MS 3152, Замовлення №354201

Відносно задоволена сервісом мережі
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Дарино! Дякуємо Вам за ваш відгук! Сподіваємось Вас лише радувати!
олег 206 не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Хотів купити: Мультиварка Rotex RMC505-B Excellence

заказал мультиварку rotex. сказали есть в наличии и отправка через 5 раб дней.позвонил в магаз чепез 5 дней -ответили что в наличии товара нет! знал бы ,заказал в другом магазине!
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Просимо вибачення за дану ситуацію. Ми вирішуємо дану проблему, щоб у майбутньому їх більше не було.
Leonid Volchok рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Xiaomi Mi WiFi Router 4A (DVB4210CN/DVB4222CN), Замовлення №354325

Дуже зручно, що багато товарів в наявності і можна відразу забрати після оформлення замовлення, особливо якщо щось потрібно терміново. Взагалі, залишився задоволений. Єдина річ, хотілося б підшвидшити процес підтвердження та обробки замовлень - тоді було б ідеально. Дякую за вашу роботу!
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Леонід! Раді що даний товар Вам до вподоби та ви залишились задоволені нашим сервісом. Бажаємо довгого та приємного користування.
Настя Стрижак рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 512GB Midnight (MLQC3) (UA), Замовлення №354492

Как говорится- Перфекто ! Быстрое оформление и отправка.
Виктория рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB Black, Замовлення №354502

Если бы не долго ждала обратной связи, поставила бы твердую 4-ку. Перешла с хотлайна по ссылке на мобильный телефон Xiaomi, потом решила написать в чат, чтобы узнать о наличии, ждала ответа минут 5 и в итоге проще было позвонить, взяли трубку сразу. Может чат такой загруженный, хз. Вобщем модель была в наличии, заказала, все хорошо. С доставкой за 2 дня справились.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Вікторія! Дякуємо Вам за відгук! Вибачте за довге очікування відповіді у чат боті. Дякуємо Вам за замовлення! Приємного Вам користування!
Savage Mind рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Розумна розетка Ajax Socket Black (000012339), Замовлення №368586

Товар новий, запакований в оригінальну упаковку. Доставка Новою поштою зі Львова в Київ у поштомат - дійсно безкоштовна. Онлайн оплата каркою на сайті реалізована зручно. І дійсно оплата, а не переведення з карти на карту. Опрацювання замовлення та відправка дуже оперативні. Замовив 14 вересня, отримав сьогодні, - 15 вересня. Чек, - видаткова накладна. Окремим листком є опис та умови гарантії. Дякую. Та рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Нам дуже приємно, що Ви оцінили швидкість доставки та можливість оплати на нашому сайті. Дякуємо Вам за рекомендації. Приємного Вам користування!
Рома Яровой рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Ноутбук HP ZBook Firefly G10A (752N7AV_V3), Замовлення №354537

Порекомендували гарний ноутбук для роботи, по акції. Тим не менш ціна кусалась...але воно того варте. Окреме дякую, за оперативну доставку у точку самовивозу на наступний день. В магазині дали навіть перевірить , не просто оглянуть коробку, а включить і перевірить роботу. Дякую.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Романе! Дуже дякуємо Вам за приділений час для написання відгуку про позитивні враження досвіду замовлення! Ми дуже раді знати, що Ви залишились задоволеним! Завжди раді до нової співпраці! Довгого Вам користування!
Slave_games не рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Процесор Intel Core i5-12400 (CM8071504555317), Замовлення №352640

Вирішив ще раз купити в цьому магазином ...і знову прислали Б/у товар!(подряпини по краям і сліді відбитків в термопасті ) Тепер можна з точністю констатувати що цей магазин торгує Б/у товаром під виглядом нового Нікому НЕ рекомендую купляти в цьому магазині!
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що ситуація повторилась. Ваш відгук в повному обсязі передано керівнику відділу для проведення розслідування внутрішньої роботи складу відвантаження замовлень! Ще раз просимо вибачення!
Михайлов Олександр рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Газова плита туристична портативна Gear Camp BDZ-155-A , Замовлення №354207

По такій знижці, чому б не взяти?) 2499 грн стара ціна, 849 грн по акції. Балончики вже по місцю купив.
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Раді, що Вам до вподоби газова туристична плита. Бажаємо довгого та приємного користування.